Міст Кличка стає все дорожче: Київ витратить ще десятки мільйонів на "іграшку"

На побудову розважального об'єкту було закладено більше 400 мільйонів грн. Отже виявилось замало. Варто пам'ятати, що в столиці недофінансовані важливі інфраструктурні проекти на 2019 рік. Той же Воскресенсько-Подільський міст та метро на Виноградар.

Директор КП "Інженерний центр" Михайло Терентьєв підписав 12 червня 2019 року протокол на 74 млн грн, щоб добудувати "міст Кличка" в Києві, інформують Патріоти України.

Про це повідомив журналіст Сергій Грішин на своїй сторінці в Facebook, прикріпивши до повідомлення протокол узгодження договірної ціни.
"Михайло підписав ще один протокол 12 червня на 74 млн грн, щоб ще трохи добудувати "міст Кличка", – написав Грішин.
"Ну, в принципі, чого соромитися, 26 травня відкрили міст, але продовжують його добудовувати", – додав він.
Крім того, журналіст зазначив, що його джерела повідомляють про намір Терентьєва балотуватися до Верховної Ради України по мажоритарному округу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Офіційна позиція: Україна визначилася, як називати Лукашенка (відео)

середа, 30 вересень 2020, 11:59

Раніше у МЗС заявили, що таємна "інавгурація" Лукашенка не означає його визнання легітимним президентом. Україна планує називати Олександра Лукашенка просто на ім'я, не зазначаючи посади. Зокрема, після завершення терміну його повноважень як президента...

Міністр розповів, скільки з наступного року коштуватимуть пологи

середа, 30 вересень 2020, 11:48

Зараз існує пакет безоплатних послуг при пологах. У 2019 році сума за пологи становила 8500 грн. У 2020 її збільшили до 24 тис грн. З 2021 року Міністерство охорони здоров'я планує збільшити тариф на надання медичної допомоги при пологах та запровадити...