Міст Кличка стає все дорожче: Київ витратить ще десятки мільйонів на "іграшку"

На побудову розважального об'єкту було закладено більше 400 мільйонів грн. Отже виявилось замало. Варто пам'ятати, що в столиці недофінансовані важливі інфраструктурні проекти на 2019 рік. Той же Воскресенсько-Подільський міст та метро на Виноградар.

Директор КП "Інженерний центр" Михайло Терентьєв підписав 12 червня 2019 року протокол на 74 млн грн, щоб добудувати "міст Кличка" в Києві, інформують Патріоти України.

Про це повідомив журналіст Сергій Грішин на своїй сторінці в Facebook, прикріпивши до повідомлення протокол узгодження договірної ціни.
"Михайло підписав ще один протокол 12 червня на 74 млн грн, щоб ще трохи добудувати "міст Кличка", – написав Грішин.
"Ну, в принципі, чого соромитися, 26 травня відкрили міст, але продовжують його добудовувати", – додав він.
Крім того, журналіст зазначив, що його джерела повідомляють про намір Терентьєва балотуватися до Верховної Ради України по мажоритарному округу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Правнуки лейтенанта Шмідта": Двоє пенсіонерів торгували посадами у новій владі - від начальників пенітенціарних закладів до депутатів Верховної Ради (фото)

субота, 25 січень 2020, 10:48

В Україні бум скандалів із купівлею та продажем посад. В одному з останніх відомих випадків – родич чиновника Мін'юсту торгував постами начальників колоній. Про те, скільки готові викласти охочі стати службовцями й депутатами, як жителю Одеської област...

"У Росії узаконили рабство", - Ейдман

субота, 25 січень 2020, 10:36

200 тисяч в'язнів працюватимуть на приватних підприємствах. "Неофеодальна система в Росії плавно перетворюється на неорабовласницьку. Ув'язнені знову стають потужним безкоштовним економічним ресурсом. 200 тисяч зеків будуть трудиться на підприємствах я...