Міст Кличка стає все дорожче: Київ витратить ще десятки мільйонів на "іграшку"

На побудову розважального об'єкту було закладено більше 400 мільйонів грн. Отже виявилось замало. Варто пам'ятати, що в столиці недофінансовані важливі інфраструктурні проекти на 2019 рік. Той же Воскресенсько-Подільський міст та метро на Виноградар.

Директор КП "Інженерний центр" Михайло Терентьєв підписав 12 червня 2019 року протокол на 74 млн грн, щоб добудувати "міст Кличка" в Києві, інформують Патріоти України.

Про це повідомив журналіст Сергій Грішин на своїй сторінці в Facebook, прикріпивши до повідомлення протокол узгодження договірної ціни.
"Михайло підписав ще один протокол 12 червня на 74 млн грн, щоб ще трохи добудувати "міст Кличка", – написав Грішин.
"Ну, в принципі, чого соромитися, 26 травня відкрили міст, але продовжують його добудовувати", – додав він.
Крім того, журналіст зазначив, що його джерела повідомляють про намір Терентьєва балотуватися до Верховної Ради України по мажоритарному округу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зміцнення гривні: Експерт спрогнозував, що буде з курсом української валюти

субота, 21 вересень 2019, 6:56

Пропозиція валюти явно переважає попит на тлі сприятливої фундаментальної ситуації та продажу валюти нерезидентами під купівлі ОВДП наступного тижня, зазначив експерт. Національна валюта України найближчим часом може зміцнитися до рівня 23,85 грн/дол. ...

"Український слід" в Австрії: "Хто такий Шелленбахер, і до чого тут Коломойський", - ЗМІ

субота, 21 вересень 2019, 6:40

Преса і австрійський депутат стверджують, що Австрійська партія свободи продала українцям депутатський мандат за 10 млн євро. "Австрийскую партию свободы (FPO) подозревают в торговле политическим влиянием, а именно в продаже депутатского мандата, приче...