
У центрі російського Бєлгорода влада встановила залізобетонну модульну споруду для захисту населення від обстрілів. Фото укриття опублікувала російська інформагенція РИА Новости, повідомляють Патріоти України.
Напередодні ЗМІ також повідомляли, що у Бєлгороді почали зміцнювати зупинки мішками з піском і бетонними блоками.
Останнім часом у Бєлгороді почастішали обстріли. Зокрема 30 грудня у місті, за заявами російської влади, загинуло понад 20 людей і понад 100 були поранені. Тоді в Бєлгороді пролунали вибухи, а після повідомлень про роботу російської ППО в центрі впали уламки.
Кілька українських видань з посиланням на джерела у спецслужбах писали, що Сили оборони відпрацювали по військових об'єктах Бєлгородської області, однак через «непрофесійні дії російської ППО» і «сплановані провокації» уламки впали в центрі міста.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...