
Росіяни на Запоріжжі зазнають великих втрат, вирішувати проблему з трупами окупантів вони взялися в оригінальний спосіб. У селищі Пришиб Запорізької області вони облаштували імпровізований крематорій у місцевому свинарнику. Після того, як до нього приїжджають вантажівки з написом "Вантаж 200" на склі, зі свинарника починає йти дим, місцевих жителів окупанти намагаються переконати, що "спалюють свиней". Про це повідомили активісти військового руху українців та кримських татар "Атеш", передають Патріоти України.
"Інформатор "Атеш" із Запорізької області повідомляє, що в селищі Пришиб (47.258892, 35.324204) у місцевому свинарнику рашисти палять тіла своїх солдатів. Туди часто заїжджають "Урали" з написами "200" на лобовому склі і після цього звідти починає йти дим. Місцевим розповідають, що спалюють свиней", – розповіли в "Атеші".
За даними партизанів, раніше окупанти били в цю точку своєю ж артилерією, перед тим, ймовірно, завізши туди тіла ліквідованих загарбників. "Раніше те місце було обстріляне їхньою ж артилерією, після чого звідти йшов дим і сморід горілого м'яса. Всі ми чудово розуміємо навіщо це робилося", – наголосили в "Атеші".
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...
Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...