Між вогнем і парканом з колючого дроту: Стадо оленів чудом врятувалося з вогняної пастки (відео)

Олені злякано металися з боку в бік і не знали, куди їм подітися.

Стадо оленів ледь не загинуло у вогняній пастці: з'явилося відео чудесного порятунку

В американському штаті Монтана стадо оленів потрапило в пастку між вогнем і парканом з колючого дроту. Про це повідомляє Telegram-канал Life SHOT, інформують Патріоти України.

Олені злякано металися з боку в бік і не знали, куди їм подітися.
Як повідомляється, пожежники влаштували справжню операцію з визволення рогатих з полону. Чоловіки навмисно рухалися в бік тварин, відлякуючи їх від паркану й вогню. Таким чином оленів вдалося відтіснити в безпечне місце.

Відзначається, що в окрузі Біг-Хорн зараз горять ліси на площі 263 тисяч квадратних кілометрів.


Лісові пожежі у США охопили 12 штатів. Горить вздовж усього західного узбережжя.

Найбільша площа загорянь в Каліфорнії - надзвичайний стан оголосили в чотирьох округах. Там замість будинків залишилися лише згарища, згоріли і десятки автомобілів. Під загрозою ще 10000 житлових будівель.

Загоряння викликали аномальна спека і затяжна посуха. За даними фахівців, для придушення вогню необхідна зміна погоди. Передбачається, що деякі пожежі будуть загашені лише з приходом опадів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Ермак полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. "Нафтогаза" больше нет", - блогер

п’ятниця, 17 вересень 2021, 3:00

"Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Я хочу детально объяснить почему это произошло, ПОЧЕМУ ИМЕННО СЕЙЧАС, и чем нам всем это грозит. Это очень важно. Поверьте мне, ЭТО КОСНЕТСЯ КАЖДОГО ИЗ ВАС. Поехали", - пи...

"Виявляється, з українців беруть гроші "за доставку", бо з "Газпрому" беруть гроші за транзит українською ГТС", - політтехнолог Голобуцький

п’ятниця, 17 вересень 2021, 0:00

"Утриманець Кремля Герус, лобіст російських продавців електрики (і не тільки), видав щойно Мосейчук в "Праві на владу" геніальне обґрунтування того, що "Нафтогаз" лупить з кожного домогосподарства, до якого підведено газогін (зауважте - саме "до якого ...