Мобілізований росіянин у середньому живе одну атаку, - експерт Центру оборонних стратегій

Російська армія здатна здобувати якісь мінімальні "перемоги" лише за рахунок закидування фронту "гарматним м’ясом". Через значні втрати професійний рівень підрозділів окупантів значно впав. Про це заявив експерт Центру оборонних стратегій Віктор Кевлюк, інформують Патріоти України.

За його словами, морально-психологічний стан окупантів, хто постійно знижується, коли більшість особового складу противника гине в атаках. "Статистика показує, що мобілізовані росіяни (в середньому. – Ред.) живуть одну атаку, а командири — дві атаки. Тобто на краще нічого змінюється, традиції Червоної армії часів Другої світової нікуди не поділися, вони не вміють діяти інакше", — каже експерт.

Кевлюк зауважує, що у РФ відсутній професійний сержантський корпус. "Сержант як лідер — взагалі відсутнє у росіян як явище. Той, хто має навчити, повести за собою, організувати правильні дії солдатів, їхній побут, забезпечити його всім — він або не вміє, або робить це вкрай погано. Це все відбивається на ефективності на результатах", — пояснив він.

Крім проблем із сержантським корпусом, у російській армії майже не залишилося висококваліфікованих офіцерів.

За інформацією експерта, Росія фактично позбулася офіцерів вищої ланки.

"Формально люди є, формально техніка яка-не яка також є, але керувати цим всім та грамотно застосовувати на полі бою немає кому", — зазначає Кевлюк.

На його думку, росіяни спробують призвати старших лейтенантів запасу, які давно закінчили військову кафедру, але це не вирішить проблему загарбників.

"Навіть маючи спеціальні знання, які можуть бути "освіжені" — це не значить, що вони одномоментно стають на один рівень зі своїм візаві з ЗСУ, котрий практикується на полі бою 8 років поспіль. Це різного об'єму фігури. Втрати командирів рот та батальйонів говорять про те, що ця категорія з самого початку погано уявляла собі сучасний військовий бій", — підсумував аналітик.

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Невдала спроба прориву траси на Вугледар: Як артилеристи ЗСУ нищили танки елітної бригади Путіна (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 16:39

Невдала спроба прориву траси на Вугледар щоб вийти на Курахово морпіхами зі 155-ої бригади рф. . Цих морпіхів-«удальців» відпрацювали 72-га ОМБр ім. Чорних Запорожців. . Відео від ШИЗИК. Боєць 93 ОМБр. Трохи пізніше нардеп Мисягин додав таку інформац...

Злий Одесит розповів, навіщо Пригожин вербує донецьких жінок-ув'язнених

вівторок, 7 лютий 2023, 13:29

На думку Коваленка, це може свідчити про той факт, що безпосередьо з вербуванням зеків у "вагнерівців" проблеми. Вони вже не можуть збирати десятки тисяч, а з проблемами збирають тисячі. "Ситуація з російськими приватними військовими компаніями в якому...