​"Мочити журналістів-державників не можна… Я про Яніну і Юрія.. дайте назад, бо буде біда… ваші дії виглядають як провокація", - Ярош звернувся до Зеленського і його оточення

Чи довго тепер командувач УДА залишатиметься радником головнокомандувача ЗСУ, питання риторичне

Поведінка шостого президента Україні під час його прес марафону викликала обурення у мільйонів людей по всій країні. Не залишився байдужим і командувач УДА Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України. Ось що ветеран російсько-української війни та радник головнокомандувача ЗСУ написав у себе в Фейсбуці.

"Я не демократ…

І вважаю своїм головним обов’язком захист державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Але, хочу звернутися до Верховного Головнокомандувача і його безпосередніх підлеглих: «Свобода слова в нашій Державі - одна із основних цінностей. І «мочити» журналістів-державників неможна…»

Я про Яніну і Юрія (Юрія Бутусова та Яніну Соколову.-ред.).

Це не 112-ий, Нюзван, ЗІК, «Наш», «Інтер» або який інший кремлівський пропагандивний рупор!

Це украніські журналісти. І тут, хлопці, ви потрапили «у штангу»…

Краще дайте назад, бо буде біда.

А, перед можливим широкомасштабним вторгненням військ Ерефії ваші дії виглядають як провокація.

Не будіть лихо!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Херсонський єнот вкусив зрадника Сальдо (відео)

четвер, 1 грудень 2022, 14:50

Викрадений з Херсонського зоопарку єнот вкусив зрадника Володимира Сальдо. Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис атаки херсонського єнота опубліковано в соцмережі.

Війна триватиме 10 днів і парад перемоги на Хрещатику: Оприлюднено початкові плани РФ щодо окупації України

четвер, 1 грудень 2022, 14:38

Москва планувала, що активна фаза повномасштабного вторгнення РФ до України триватиме 10 днів. Після цього Росія хотіла окупувати країну, щоб організувати анексію українських територій до серпня. Про це повідомляється у доповіді британського Королівськ...