​"Мочити журналістів-державників не можна… Я про Яніну і Юрія.. дайте назад, бо буде біда… ваші дії виглядають як провокація", - Ярош звернувся до Зеленського і його оточення

Чи довго тепер командувач УДА залишатиметься радником головнокомандувача ЗСУ, питання риторичне

Поведінка шостого президента Україні під час його прес марафону викликала обурення у мільйонів людей по всій країні. Не залишився байдужим і командувач УДА Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України. Ось що ветеран російсько-української війни та радник головнокомандувача ЗСУ написав у себе в Фейсбуці.

"Я не демократ…

І вважаю своїм головним обов’язком захист державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Але, хочу звернутися до Верховного Головнокомандувача і його безпосередніх підлеглих: «Свобода слова в нашій Державі - одна із основних цінностей. І «мочити» журналістів-державників неможна…»

Я про Яніну і Юрія (Юрія Бутусова та Яніну Соколову.-ред.).

Це не 112-ий, Нюзван, ЗІК, «Наш», «Інтер» або який інший кремлівський пропагандивний рупор!

Це украніські журналісти. І тут, хлопці, ви потрапили «у штангу»…

Краще дайте назад, бо буде біда.

А, перед можливим широкомасштабним вторгненням військ Ерефії ваші дії виглядають як провокація.

Не будіть лихо!"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...