Російська акторка Наталія Антонова, яка чимало років знімалась в українських фільмах та серіалах, зібралася відправляти синів воювати з українцями. Таку заяву артистка зробила у розмові з пропагандистом Борисом Корчевніковим, передають Патріоти України.
Зокрема, в акторки є троє синів, найстаршому з них вже 25 років. Виявляється, що Антонова геть не проти, щоб хлопець став окупантом та поїхав вбивати невинних людей. Ба більше, двом молодшим синам знаменитість з гордістю бажає тієї ж долі.
"Він мені сказав: "Мам, коли прийде повістка, я піду". Молодші сини відповіли: "Брате, ми тебе поважаємо". Спершу я думала, що не відпущу. А насправді розумію, що народила синів – захисників батьківщини. Мої діди воювали, мій батько військовий. Мої чоловіки захищають мою країну, мою сім'ю. Ми разом зі своєю країною", - заявила акторка.
До речі, до війни Антонова активно знімалася в українських фільмах та серіалах, тож знайома з українськими акторами та режисерами. Росіянка обурюється, що ті з нею не спілкуються. Ба більше, вона вважає, що вони поводяться занадто агресивно, адже в соцмережах розповідають правду про злочини окупантів, обстріли Росією України та вбивства невинних людей.
"З акторами та режисерами з Києва я припинила спілкуватися, бо їхні соцмережі наповнені агресією. Хоча дуже гірко, адже є режисери, з якими ми робили по кілька робіт у Києві", - побідкалася акторка.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...