Комік і учасник першого сезону шоу "Холостячка" Андрій Рибак висловився про актрису Ксенію Мішину, за серце якої боровся на романтичному проєкті. В інтерв'ю Славі Дьоміну він сказав, що вона дуже складна, не для всіх, передають Патріоти України.
"Вона не для всіх. Мені здається, що не в найкращому сенсі. Вона багато в чому молодець, наприклад, у плані кар'єри. Але в плані стосунків із чоловіками і з людьми, я не поділяю її підходи", - висловився Рибак.
Водночас він зазначив, що його дружина Аліна дружить із Мішиною. Вони можуть листуватися і навіть зустрічатися.
Відповідаючи на запитання, чому акторці вдається будувати хороші стосунки з дівчатами, а з чоловіками - ні, Рибак сказав, що це різні речі і різні підходи. "У Мішиної не найпростіша доля. У неї є образа на чоловіків. Вона хоче комусь щось довести. Коли це в здоровому ключі, то це допомагає, а коли справа доходить до фанатизму... Якщо їй нормально, то ок. Але це може сильно вплинути на ставлення сторонніх людей до тебе. Я особисто взагалі не поділяю такий підхід до людей, як пропагує Мішина. Але загалом, коли ми з нею перетинаємося, можемо ха-ха-хі-хі", - додав Рибак.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...