Комік і учасник першого сезону шоу "Холостячка" Андрій Рибак висловився про актрису Ксенію Мішину, за серце якої боровся на романтичному проєкті. В інтерв'ю Славі Дьоміну він сказав, що вона дуже складна, не для всіх, передають Патріоти України.
"Вона не для всіх. Мені здається, що не в найкращому сенсі. Вона багато в чому молодець, наприклад, у плані кар'єри. Але в плані стосунків із чоловіками і з людьми, я не поділяю її підходи", - висловився Рибак.
Водночас він зазначив, що його дружина Аліна дружить із Мішиною. Вони можуть листуватися і навіть зустрічатися.
Відповідаючи на запитання, чому акторці вдається будувати хороші стосунки з дівчатами, а з чоловіками - ні, Рибак сказав, що це різні речі і різні підходи. "У Мішиної не найпростіша доля. У неї є образа на чоловіків. Вона хоче комусь щось довести. Коли це в здоровому ключі, то це допомагає, а коли справа доходить до фанатизму... Якщо їй нормально, то ок. Але це може сильно вплинути на ставлення сторонніх людей до тебе. Я особисто взагалі не поділяю такий підхід до людей, як пропагує Мішина. Але загалом, коли ми з нею перетинаємося, можемо ха-ха-хі-хі", - додав Рибак.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...