"Моя дружина - її подруга": Відомий комік пояснив, чому Ксенія Мішина досі незаміжня

Комік і учасник першого сезону шоу "Холостячка" Андрій Рибак висловився про актрису Ксенію Мішину, за серце якої боровся на романтичному проєкті. В інтерв'ю Славі Дьоміну він сказав, що вона дуже складна, не для всіх, передають Патріоти України.

"Вона не для всіх. Мені здається, що не в найкращому сенсі. Вона багато в чому молодець, наприклад, у плані кар'єри. Але в плані стосунків із чоловіками і з людьми, я не поділяю її підходи", - висловився Рибак.

Водночас він зазначив, що його дружина Аліна дружить із Мішиною. Вони можуть листуватися і навіть зустрічатися.

Відповідаючи на запитання, чому акторці вдається будувати хороші стосунки з дівчатами, а з чоловіками - ні, Рибак сказав, що це різні речі і різні підходи. "У Мішиної не найпростіша доля. У неї є образа на чоловіків. Вона хоче комусь щось довести. Коли це в здоровому ключі, то це допомагає, а коли справа доходить до фанатизму... Якщо їй нормально, то ок. Але це може сильно вплинути на ставлення сторонніх людей до тебе. Я особисто взагалі не поділяю такий підхід до людей, як пропагує Мішина. Але загалом, коли ми з нею перетинаємося, можемо ха-ха-хі-хі", - додав Рибак.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...