Молода українська співачка як дві краплі води схожа на Анджеліну Джолі (фото, відео)

Для багатьох голлівудська актриса Анджеліна Джолі - справжній ідеал як зовні, так і судячи з її вчинків, акторської гри, сімейних цінностей. Багато дівчат і жінок у спробах бути схожими на знаменитість навіть робили пластичні операції, але українській співачці Тані Воржевій це ні до чого, адже вона від природи як дві краплі води схожа на Джолі, зазначають Патріоти України.

Хто така Таня Воржева

Українська модель і співачка, виступає під псевдонімом VORZHEVA. Закінчила КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю політологія. Брала участь у "Фабриці зірок", де виступала на одній сцені з Максом Барських.

Глядачам, які в той час вболівали за улюблених виконавців, добре запам'ятався поцілунок Барських і Воржевої. Про особисте життя Тетяни відомо мало - цю тему вона вважає за краще тримати далеко від очей шанувальників. "Українська Анджеліна Джолі" веде свій блог в Instagram - на нього підписані 17,4 тис осіб.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...