Молодик принесе справедливе покарання винним у війні в Україні: Астролог назвала у своєму прогнозі терміни

У липні поточного року Молодий місяць принесе справедливе покарання та навіть смерть винним в агресії проти України. Про це повідомляє астролог Олександра Івашина в Facebook, передають Патріоти України.

За її словами, в країні, яка загарбує чужі території, можуть посилитися випробування, розпочатися перетворення та очищення в інформаційному полі від націоналістичних ідей великодержавного шовінізму, псевдопатріотизму та від тих, хто це сповідує.

"Світлі Сили вже здатні обрушити всю свою міць на захист справедливості. І полетять голови, а то й "відсікатимуться", відбудеться відхід у інший світ багатьох винних в агресії, причому не тільки на полі бою, а й у владі (Сатурн, Уран, Прозерпіна). І багато хто зазнає дуже сильного покарання за свою націоналістичну великодержавну агресивну ідеологію", - зауважила астролог.

Також у багатьох людей відбудеться переосмислення не просто на рівні індивідуальної, а колективної свідомості.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...