
"Знаєте, мені дуже не подобається кампанія «Моніка Зеленскі», розгорнута в Америці і чи не голосніше роздмухувана руссо-ЗМІ і українськими медіа, а заодно активно поширювана ФБ", - пише політолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Коли ми матюкаємо нашого президента (незалежно від того, чи голосували за нього, чи ні) в хвіст і в гриву – це нормально. А коли хтось насміхається з нашого президента незалежно від причин і контексту – це насмішка і над нами, і над Україною.
Бо в цій кампанії мова не про особу Володимира Зеленського. А про інститут президента суверенної України. В. Зеленський зробив багато помилок. Він зробив вже достатньо речей, котрі нам не подобаються. Але він не вчинив жодного злочину, щоб виправдати подібне ставлення. Тому давайте не принижувати самі себе, приєднуючись до дуже негарної медійної кампанії".
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...