Монстри з фільмів жахів: У палеозойську еру на Землі мешкали двометрові скорпіони-гіганти

У середньому їхня довжина сягала 2,5 метри.

Автори нового дослідження розповіли про величезних ракоподібних та скорпіонів, які жили у період палеозойської ери між 541 мільйоном і 252 мільйонами років тому, передають Патріоти України з посиланням на Science Alert.

Морські скорпіони були одними з найбільших морських хижаків серед тих, що проживали на Землі. Так, кілька мільйонів років тому скорпіони могли сягати 2,5 метра завдовжки. У палеозойській ері ці істоти посідали те ж місце у харчовому ланцюжку, що і сучасна біла акула.

Ловили свою здобич скорпіони-гіганти великими передніми кінцівками, які мали кігті. Далі ж свою жертву істоти роздавлювали. Вчені припускають, що вони харчувалися рибою та дрібними членистоногими.

Інформацію про перший підтверджений зразок останків скорпіона опублікували 1899 року. Це був фрагментований екзоскелет, який дослідники знайшли Мельбурні.

Нове дослідження зібрало усі відомі дані про скорпіонів, що жили мільйони років тому. Воно відкрило багато морських скам'янілостей, які раніше не були помічені.

Майбутні дослідження будуть включати повторне відвідування місць, де ці зразки були зібрані, в надії знайти більш повні зразки. Це не тільки допоможе краще документувати види австралійських морських скорпіонів, але і дозволить ліпше зрозуміти довкілля, в якому вони жили.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Господині на замітку: "Шахівниця" - оригінальні та смачні гарячі бутерброди (відео)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:46

Незвичайні бутерброди можна приготувати на сковороді. Настала холодна погода, і тепер особливо актуальні гарячі страви. Можна швидко приготувати й подати на стіл гарячі бутерброди з сиром. Як приготувати смачну та оригінальну закуску на сковороді так, ...

Кому "війна", а кому...: Хто в Україні заробляє надприбутки на пандемії

понеділок, 23 листопад 2020, 23:38

Одних ковід-лихоманка затягує в боргове болото, інших підіймає на хвилю багатомільйонних надприбутків. Киянці Аллі Орищенко 60 років. Вона перехворіла, але й досі оговтується. Жінка мала дуже складний перебіг. Був момент, коли її сину сказали: «Якщо ди...