Монстри з фільмів жахів: У палеозойську еру на Землі мешкали двометрові скорпіони-гіганти

У середньому їхня довжина сягала 2,5 метри.

Автори нового дослідження розповіли про величезних ракоподібних та скорпіонів, які жили у період палеозойської ери між 541 мільйоном і 252 мільйонами років тому, передають Патріоти України з посиланням на Science Alert.

Морські скорпіони були одними з найбільших морських хижаків серед тих, що проживали на Землі. Так, кілька мільйонів років тому скорпіони могли сягати 2,5 метра завдовжки. У палеозойській ері ці істоти посідали те ж місце у харчовому ланцюжку, що і сучасна біла акула.

Ловили свою здобич скорпіони-гіганти великими передніми кінцівками, які мали кігті. Далі ж свою жертву істоти роздавлювали. Вчені припускають, що вони харчувалися рибою та дрібними членистоногими.

Інформацію про перший підтверджений зразок останків скорпіона опублікували 1899 року. Це був фрагментований екзоскелет, який дослідники знайшли Мельбурні.

Нове дослідження зібрало усі відомі дані про скорпіонів, що жили мільйони років тому. Воно відкрило багато морських скам'янілостей, які раніше не були помічені.

Майбутні дослідження будуть включати повторне відвідування місць, де ці зразки були зібрані, в надії знайти більш повні зразки. Це не тільки допоможе краще документувати види австралійських морських скорпіонів, але і дозволить ліпше зрозуміти довкілля, в якому вони жили.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дрон-камикадзе "Охотник" будет поражать цели на земле, в воде и в воздухе, а "Коралл" сможет уничтожать все аэродинамические цели", - експерти про нове озброєння України

вівторок, 22 червень 2021, 5:45

"Государственное конструкторское бюро "Луч" впервые официально представляет новую отечественную зенитную ракету для комплексов средней дальности. Как отмечает Defense Express, "Коралл" должен стать базовой унифицированной ракетой модульной конструкции ...

З архіву ПУ. Незручні факти про Брестську фортецю, які приховує пропаганда, - Максим Мирович (фото)

понеділок, 21 червень 2021, 23:30

Один з фактів: в Бресті був проведений спільний парад РККІ і Вермахту в честь створення кордону між новими світовими імперіями - нацистською Німеччиною і СРСР, які почали ділити між собою Європу. "Каждый год с завидным постоянством наблюдаю, как к 9 ма...