"Монтян щось зовсім геть понесло, коли записувала черговий стрім на своєму Ютуб-каналі", - політтехнолог Голобуцький

На росТБ останнім часом одіозну юристку не запрошують, тому вона зі шкіри лізе, щоб хоча б якось заробити та привернути до себе увагу.

"Монтян в четвер щось геть понесло, коли записувала черговий стрім на своєму Ютуб-каналі: "Украина будет в составе России? Это вопрос не ко мне, это вопрос к Путину. Если бы он захотел, то он бы ДОШЕЛ ДО УЖГОРОДА и ПЕРЕВЕШАЛ БЫ МАЙДАУНОВ на стенах замка Паланок, но он не хочет", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Зауважте - на ефіри "Россия-1" її вже не тягнуть, навіть по скайпу не хочуть бачити (що й не дивно з таким ї... писком). Пайка скоротилась майже до нуля, судячи з вигляду. Тому і готова нести що завгодно і як завгодно, будь-яку маячню і навіть заяви, що цілком підпадають під карний кодекс - аби хоч якусь копійку підкинули. Але все одно бридко".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Дованговались: россиян и жителей ОРДЛО готовят к новому статусу", - Степова

середа, 12 серпень 2020, 0:10

Про свої досягнення в новинах в країні росіяни говорять мало, ретельно зважуючи і просіюючи центральноканальні новини. Тому перли типу "Вологодська область вийшла в лідери РФ по вошам" можна прочитати виключно на місцевих сайтах. Про це у своєму блозі ...