Москітна стратегія: Міноборони планує використовувати "рої безпілотників"

Зазначені літальні апарати за попередньо визначеними цілями виходять в район проведення операції, уточнюють координати цілі і під прикриттям постановників перешкод знищують певну мету (цілі).

Міноборони має позитивне ставлення до москітної стратегії переозброєння, як розвиток поглядів Джона Аквіли, особливо це стосується застосування БПАК різних класів за відповідною тактикою дії в групі (типу «рій»), передають Патріоти України з посиланням на Крила.

Як зазначив заступник міністра оборони України Олександр Миронюк, відповідно до цього принципу можливо формувати так звані «конвої», які можуть складатися з:

  • розвідувально-ударних БПЛА,
  • БПЛА постановників радіоперешкод.

Як працює

Зазначені літальні апарати за попередньо визначеними цілями виходять в район проведення операції, уточнюють координати цілі і під прикриттям постановників перешкод знищують певну мету (цілі).

Нині у військових частинах Збройних Сил України створено підрозділи, які експлуатують БПАК I класу тактичного поля бою (Spektator-M1, А1-СМ “Фурія”, Лелека-100, Sparrow, RQ-11B і т.д .), тактичні (міні) (PD-1, ACS-3) з метою:

  • ведення повітряної розвідки,
  • коригування вогню артилерії,
  • знищення важливих об’єктів супротивника.

Перспективи

У 2019 Україна закупила розвідувально-ударний БПАК Bayraktar TB2 виробництва Туреччини і зокрема керовані боєприпаси до неї. Проведено навчання екіпажів БПАК на території Турецької Республіки.

За тактико-технічними характеристиками БПАК Bayraktar TB2 може перебувати в повітрі до 22-24 годин і виконувати завдання з ведення комплексної повітряної розвідки в оптичному і інфрачервоному діапазонах і здійснювати точкова поразка певних цілей за допомогою чотирьох керованих боєприпасів з лазерною головкою самонаведення.

Отже, Україна вже має бойовий підрозділ розвідувально-ударних БПАК і здатна виконувати бойові завдання зі знищення важливих цілей противника.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Білявка на білому позашляховику не розгубилась, і швиденько запіарилась в Мережі: Переможниця "Холостяка" потрапила в ДТП

вівторок, 26 січень 2021, 20:17

Переможниця "Холостяка-10" Даша Ульянова, розповіла своїм шанувальникам, що сьогодні, 26 січня, вранці вона потрапила в аварію. Гламурна панянка опублікувала фото свого білого позашляховика, в який хтось в'їхав ззаду, зазначають Патріоти України. На зн...

З архіву ПУ. "Схоже, Аваков, услід за Коломойським, узяв курс на зближення з Москвою", - експерт-міжнародник

вівторок, 26 січень 2021, 20:00

Справа Шеремета – лише пробна куля. Авакова, на якого в слідчому комітеті РФ відкрито кримінальну справу, вже допустили до переговорів на вищому рівні у Парижі. "Путін не збирається більше воювати проти України. Навіщо, якщо президент України із себе п...