Міноборони має позитивне ставлення до москітної стратегії переозброєння, як розвиток поглядів Джона Аквіли, особливо це стосується застосування БПАК різних класів за відповідною тактикою дії в групі (типу «рій»), передають Патріоти України з посиланням на Крила.
Як зазначив заступник міністра оборони України Олександр Миронюк, відповідно до цього принципу можливо формувати так звані «конвої», які можуть складатися з:
Зазначені літальні апарати за попередньо визначеними цілями виходять в район проведення операції, уточнюють координати цілі і під прикриттям постановників перешкод знищують певну мету (цілі).
Нині у військових частинах Збройних Сил України створено підрозділи, які експлуатують БПАК I класу тактичного поля бою (Spektator-M1, А1-СМ “Фурія”, Лелека-100, Sparrow, RQ-11B і т.д .), тактичні (міні) (PD-1, ACS-3) з метою:
У 2019 Україна закупила розвідувально-ударний БПАК Bayraktar TB2 виробництва Туреччини і зокрема керовані боєприпаси до неї. Проведено навчання екіпажів БПАК на території Турецької Республіки.
За тактико-технічними характеристиками БПАК Bayraktar TB2 може перебувати в повітрі до 22-24 годин і виконувати завдання з ведення комплексної повітряної розвідки в оптичному і інфрачервоному діапазонах і здійснювати точкова поразка певних цілей за допомогою чотирьох керованих боєприпасів з лазерною головкою самонаведення.
Отже, Україна вже має бойовий підрозділ розвідувально-ударних БПАК і здатна виконувати бойові завдання зі знищення важливих цілей противника.
Адміністрація президента Дональда Трампа готує план фінансування висилки біженців із зон конфліктів, які отримали тимчасовий захист у США. На це мають намір витратити близько 250 млн доларів, що були виділені на іноземну допомогу. Про це повідомляє The...
Після телефонної розмови Дональда Трампа з Володимиром Путіним уже всім має бути зрозумілим, що США самоусуваються з переговорного процесу, а Україна та Європа тепер залишилися на самоті проти Росії. Таку думку на сторінках Bloomberg висловив колумніст...