Військові 36-ї окремої бригади морської піхоти встановили український прапор у селі Кринки на лівому березі Дніпра Херсонської області. Про це свідчить інформація сервісу DeepState у вівторок, 6 лютого, передають Патріоти України.
«Московити у своїй пропаганді стверджують постійно, що Кринки знаходяться під їх контролем, і вони всіх відкинули за Дніпро. Але бійці 36-ї ОБрМП так не вважають», — зазначається у повідомленні.
Аналітики підкреслюють, що радіти деокупації населеного пункту ще зарано, оскільки там тривають важкі бої. Війська країни-агресора Росії постійно підтягують резерви, щоб витіснити Сили оборони з зайнятих позицій.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького