
Дочка, зять та онуки прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана переїжджають до США. Про це пише видання Telex, передають Патріоти України.
Зазначається, що в четвер, 28 серпня, голова опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр на своїй сторінці у Facebook уперше написав про це. За його словами, Рахель Орбан та Іштван Тіборц (чоловік доньки Віктора Орбана і президент BDPST Group) разом із дітьми та великою кількістю валіз вилетіли з міланського аеропорту до США.
У виданні звернули увагу на те, що ще на початку липня Рахель Орбан розповіла в соцмережах, що її прийняли до американського університету. Вона поділилася, що разом зі своїм чоловіком обмірковує рішення про переїзд, оскільки раніше вона вже провчилася один семестр у Бостонському університеті.
"Берчі у вересні піде до школи, а я вступила до американського університету. Це величезна можливість, але й серйозне рішення, особливо для матері. У Сполучених Штатах зараз особливо сильний імпульс, конкуренція, що надихає, і доступна величезна кількість нових знань, які я пізніше хотіла б застосувати у себе вдома. Мета: вчитися, набувати досвіду, привезти його додому", - писала Рахель Орбан у соцмережах.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...