
У боях за Бахмут знищено найкращі підрозділи ПВК "Вагнера". Таким чином армія РФ фактично втратила найефективніші штурмові групи.
Підрозділи "Вагнера" виснажили тривалі бої за невеликі населені пункти на північ і на південь від Бахмута, зазначають аналітики Інституту вивчення війни (ISW).
Перед фінальною частиною боїв за Бахмут ключову роль знову можуть віддати штурмовим підрозділам ПВК "Вагнера".
"Можливість завдати шкоди елітним бойовикам "Вагнера", а також іншим елітним підрозділам, якщо вони будуть задіяні, в умовах оборонної міської війни, сприятиме українським військам", ‒ йдеться у повідомленні.
Аналітики вважають, що керівник ПВК Євген Пригожин, ймовірно, побоюється, що його сили марно витрачають саме в такий спосіб. Раніше Пригожин стверджував, що якщо його бойовики не отримають необхідних боєприпасів та підкріплень, то всі зусилля щодо штурму Бахмута можуть бути марними", ‒ йдеться у повідомленні.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...