Москва відчайдушно прагне успіху: До наступу на Авдіївку залучили загони професіоналів з "Вагнера". Є інформація про звільнення російських генералів, - ISW

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що окупанти посилюють виснажені загони своїх вояк підрозділами "Вагнера" для наступу на Авдіївку.

В огляді ISW припускають, що російське військове керівництво, ймовірно, залучило до наступу на Авдіївку певну кількість висококваліфікованих підрозділів групи "Вагнера", щоб закріпити нещодавні обмежені тактичні успіхи в цьому районі.

Як зазначають військові аналітики, чутки про відставку 27 березня командувача Східного військового округу РФ генерал-полковника Рустама Мурадова викликали стриману і цинічну реакцію в російському інформаційному просторі.

Крім того, за даними інституту, є припущення і про можливе звільнення командувача Західного військового округу генерал-полковника Євгена Нікіфорова, війська якого діють уздовж лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна на сході України.

У звіті вказують: ISW не може підтвердити чутки про звільнення Мурадова або Нікіфорова, але варто зазначити, що російські блогери обговорюють потенційні звільнення командувачів, пов'язані з районами операцій, в яких російські війська не змогли досягти значних успіхів або зазнали значних втрат.

Російська влада і деякі блогери зосередилися на пошуку і покаранні окремих командирів за невдачі їхніх військ, а не на дослідженні і вирішенні проблемних питань у російському командуванні і контролі, структурі збройних сил і схемах їхньої дислокації, – додають фахівці.

Основні висновки аналітиків інституту за 27 березня:

  • Чутки про відставку 27 березня командувача Східної групи військ Росії (Східний військовий округ) генерал-полковника Рустама Мурадова викликали стриману і цинічну реакцію в російському інформаційному просторі.
  • Військові блогери РФ також стримано відреагували на заяву президента Росії Володимира Путіна від 25 березня про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі, підкресливши, що меседжі Путіна спрямовані на західну, а не на внутрішню російську аудиторію.
  • Російське військове керівництво, ймовірно, залучило до наступу на Авдіївку певну кількість висококваліфікованих підрозділів групи "Вагнера", щоб закріпити нещодавні обмежені тактичні успіхи в цьому районі.
  • Окупанти досягли незначних успіхів у районі Сватового, а також продовжують наземні атаки вздовж лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна.
  • Також вони продовжили наземні атаки в Бахмуті та його околицях і досягли успіхів у межах Бахмута.
  • Крім того, загарбники продовжили наземні обстріли вздовж лінії Авдіївка-Донецьк.
  • Схоже, що Росія все частіше розгортає елементи звичайних збройних формувань вздовж усієї лінії фронту, в тому числі на півдні України.
  • Російська влада продовжує формувати нові добровольчі батальйони, підпорядковані нерегулярним формуванням.
  • У Маріуполі Донецької області українські партизани здійснили напад із застосуванням саморобного вибухового пристрою на гуляйтера окупаційних так званих правоохоронних органів
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хлопці не розгубилися.і діяли злагоджено: Бій в якому українці втратили декілька одиниць техніки очима екіпажу одного з Bradley (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:34

В Мережі з'явилося відео, представлене як епізод бою очима екіпажу одного з Bradley. . Після втрати кількох бронетранспортерів бійці не дезорієнтувалися, а продовжували чітко та злагоджено діяти, зокрема, прикриваючи один одного, евакуювалися до цілої...

Розвідки боєм перейдуть у масштабний наступ: До кінця наступного тижня ми побачимо реальний рух ЗСУ вперед на кілометри, - полковник Світан

субота, 10 червень 2023, 8:12

Протяном ще кількох днів батальонно-тактичні групу промацуватимуть оборону окупантів в режимі розвідки боєм. При цьому задача прориву будь-якою ціною не стоїть. Прорив на намацаних слабких ділянках це вже наступний етап стратегічного Контрнаступу, пояс...