
"Коли українці радіють впавшим російським військовим літакам, це – нормально. Навіть, якщо військовими були музиканти. Бо це ворог. Він на службі і отримує гроші за те, що забирає чужі життя у складі армії РФ. Коли росіяни радіють збитому українському цивільному літаку, це теж нормально. Для росіян", - пише Сергій Марченко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Бо скільки б там Путін не розпинався про братній адіннарот і політиків, які нас посварили, народ не один. І не братній. Це добре, що вони паляться так явно. Може, комусь така реакція росіян на загибель українців нагадає, що так само вони раділи, коли їхні "простиє рєбята" із Пєнзи і Улан-Уде їхали на Донбас "хохлов пострєлять".
Я давно спостерігаю за цими "братами" і тому мені дивні срачі, гнать чи не гнать російських інстаграм-котиків і хакамад із їхніх гастролів Україною. Гнать. Сцаними тряпками. Просто для профілактики.
Бо в світі змінюється все: президенти, клімат, тривалість робочого дня і два рази на рік телефони від Apple. Не змінюється тільки лють і ненависть росіян від однієї тільки думки про те, що Україна може бути вільною".
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...