"Може, комусь реакція росіян на загибель українців нагадає, що так само вони раділи, коли їхні "простиє рєбята" із Пєнзи їхали на Донбас "хохлов пострєлять", - блогер

В світі змінюється все: президенти, клімат, тривалість робочого дня і два рази на рік телефони від Apple. Не змінюється тільки лють і ненависть росіян.

"Коли українці радіють впавшим російським військовим літакам, це – нормально. Навіть, якщо військовими були музиканти. Бо це ворог. Він на службі і отримує гроші за те, що забирає чужі життя у складі армії РФ. Коли росіяни радіють збитому українському цивільному літаку, це теж нормально. Для росіян", - пише Сергій Марченко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Бо скільки б там Путін не розпинався про братній адіннарот і політиків, які нас посварили, народ не один. І не братній. Це добре, що вони паляться так явно. Може, комусь така реакція росіян на загибель українців нагадає, що так само вони раділи, коли їхні "простиє рєбята" із Пєнзи і Улан-Уде їхали на Донбас "хохлов пострєлять".

Я давно спостерігаю за цими "братами" і тому мені дивні срачі, гнать чи не гнать російських інстаграм-котиків і хакамад із їхніх гастролів Україною. Гнать. Сцаними тряпками. Просто для профілактики.

Бо в світі змінюється все: президенти, клімат, тривалість робочого дня і два рази на рік телефони від Apple. Не змінюється тільки лють і ненависть росіян від однієї тільки думки про те, що Україна може бути вільною".

Хіти тижня. І тепер він дає інтерв'ю? Історії закатованих воєнним злочинцем Гіркіним українців згадали в мережі

четвер, 4 червень 2020, 0:10

«Кто ж, деточка, будет замученных в морг везти»: Історії трьох українських патріотів, у катуваннях та вбивствах яких зізнався терорист "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков). Внаслідок катувань двоє з закатованих – 18-річний Юрій Поправка та 25-річний Юрій Дяков...

"Хоч не голий. Позорище": Українців вразив одяг "слуги народу" в Раді (фото)

четвер, 4 червень 2020, 0:00

Тарас Тарасенко прийшов в Раду в джинсах і футболці з черепом, також на ньому була маска з принтом. У мережі бурхливо обговорюють дивний одяг, в якому прийшов до Верховної Ради народний депутат від партії "Слуга народу" Тарас Тарасенко. Відповідний зні...