"Може повторитися стрімкий сценарій Харківщини": Таролог поділилася прогнозом щодо деокупації Луганської області

Відомий український таролог Людмила Хомутовська розповіла про те, яка доля чекає на Луганську область і населений пункт Станиця Луганська, передають Патріоти України.

В інтерв'ю зі Славою Дьоміним вона уточнила, що в цьому напрямку може бути схожий сценарій деокупації, як і на Харківщині:

"На Луганщині та в Станиці Луганській особливо зараз максимальна активність. Сказати, що завтра або післязавтра туди прийдуть якісь зміни... цього немає. Поки не йдеться про звільнення, а йде про накопичення ресурсів. Ми чекаємо... Далі активується "колісниця" і дуже швидко почне все відбувається. Я так думаю, буде щось типу того, що ми бачили в Харківській області. Але зараз нам пропонують чекати".

Хомутовська переконана, що деокупація Луганської області можлива лише за наявності зброї, яку має поставити Захід:

"Якщо буде більше зброї, то так, зможуть. Зараз йде накопичення зброї. Карти нам говорять про те, що плани зараз прикривають, про зайве не розмовляють. Я не бачу по картах, що це все буде швидко. Це може бути на рівні Нового року і трохи далі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В принципі битву радянської техніки з Абрамсами ми вже бачили. Але повторення - мати навчання", - Аркадій Бабченко

середа, 8 лютий 2023, 19:59

"У світі просто не існує техніки, яка здатна протистояти кумулятивній зброї. Принаймні у бічну проєкцію. Сучасна ПТУР пробиває у бік будь-який танк. Та навіть не сучасний. Навіть ще радянської розробки. Тому чергове очікування шапкозакидання, що ось те...

Хто б уже помовчав...

середа, 8 лютий 2023, 19:36

Відверто. Не можу приховати, що після вчорашньої (7 лютого ц.р.) моєї публікації про те, як і за яких умов довелося добитися того, що ім’я українського благодійника і публіциста, активного поборника української мови й культури Євгена Чикаленка нарешті ...