"Можуть приєднатися деякі додаткові території": Астролог назвав нові терміни завершення війни в Україні (відео)

Ведичний астролог Дмитро Вартанян назвав терміни, коли закінчиться повномасштабне вторгнення, розпочате Росією в лютому минулого року. В інтерв'ю YouTube-каналу PeopleLife він заявив, що Україні вдасться повернути всі свої території, передають Патріоти України.

При цьому він не відкидає, що деякі нові території можуть приєднатися до нашої країни. Також астрологічний експерт зазначив, що з травня 2024-го року перед Україною відкриються нові можливості в альянсах. Може йтися про вступ до ЄС чи НАТО.

Вартанян прогнозує, що війна в Україні завершиться в травні 2024-го року, що не збігається з прогнозами багатьох тарологів й екстрасенсів - вони прогнозують завершення повномасштабного вторгнення навесні - на початку літа 2023-го року.

Ведичний астролог переконаний, що відлунням війни в Україні стане глобальна зміна світового порядку - економіки, бізнесу, права.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мордор круто збільшив видатки на війну. Це вже 3/5 бюджету

четвер, 30 березень 2023, 1:00

Світові медія сформували новий тренд, - вони пророкують розвал російської економіки. І цього разу - це не занурення у фантазії якихось експертів, а аналіз закритих цифр федерального бюджету Московії. . Bloomberg порахував, що видатки кремля на війну зр...

"Аню" Лорак довели і вона "сама" скасувала взагалі всі концерти в РФ, - Голобуцький

четвер, 30 березень 2023, 0:15

"Бєдная Аня!"...)) Спочатку їй скасували концерти в Ростовє-на-Дону і Краснодарє. Тоді у Воронежі "перенесли" концерт на невідому дату. Тоді "підвісили" питання з вересневими концертами в Москві...", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй ст...