"Можуть приєднатися деякі додаткові території": Астролог назвав нові терміни завершення війни в Україні (відео)

Ведичний астролог Дмитро Вартанян назвав терміни, коли закінчиться повномасштабне вторгнення, розпочате Росією в лютому минулого року. В інтерв'ю YouTube-каналу PeopleLife він заявив, що Україні вдасться повернути всі свої території, передають Патріоти України.

При цьому він не відкидає, що деякі нові території можуть приєднатися до нашої країни. Також астрологічний експерт зазначив, що з травня 2024-го року перед Україною відкриються нові можливості в альянсах. Може йтися про вступ до ЄС чи НАТО.

Вартанян прогнозує, що війна в Україні завершиться в травні 2024-го року, що не збігається з прогнозами багатьох тарологів й екстрасенсів - вони прогнозують завершення повномасштабного вторгнення навесні - на початку літа 2023-го року.

Ведичний астролог переконаний, що відлунням війни в Україні стане глобальна зміна світового порядку - економіки, бізнесу, права.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не треба звинувачувати в усьому ТЦК": Генерал Муженко розповів, що не так з мобілізацією в Україні

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:31

Колишній головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю заявив, що проблеми з мобілізацією в нашій країні відбуваються через недотримання законодавства. Зокрема, Закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», передають Патріоти ...

"Крим - у Донецькій області?": Блогерка Верба зганьбилася знанням географії України

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:18

Відома українська блогерка Юлія Верба осоромилася своїм незнанням географії України, повідомляють Патріоти України. Знаменитість випадково стала учасницею опитування від блогерки Марії Паньків, яка розпитує перехожих на вулиці загальновідомі факти. Тож...