Можуть застати зненацька і дорослих: Дитячі загадки з підступом для розуму

Для їх вирішення не потрібні точні математичні підрахунки, а тільки логічне мислення.

Існує кілька дитячих загадок, які можуть застати зненацька дорослих. Для їх вирішення не потрібні точні математичні підрахунки, а тільки логічне мислення, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.

Загадка 1

На підлогу поклали олівець і попросили кількох людей по черзі через нього перестрибнути. Із завданням не впорався ніхто. Чому?

Загадка 2

Ірі та Маші подарували по коробці, в кожній з яких 12 цукерок. Іра з'їла кілька цукерок. Маша з'їла стільки цукерок, скільки залишилося в коробці у Іри. Скільки цукерок залишилося в Іри і Маші на двох?

Загадка 3

У селі жив дивний чоловік. Улюбленою забавою жителів і гостей села була наступна. Диваку пропонували на вибір монету в 10 центів і паперову купюру в 10 доларів. Людина завжди вибирала монету. Чому?

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"НАТО захистить Україну від інтервенції, а на Донбасі потрібно діяти інакше", - Гаррі Табах (відео)

середа, 28 жовтень 2020, 10:38

У США впевнені, що Європа повинна допомагати Україні стати частиною НАТО і ЄС, а не втручатися в їхні політичні справи. На Донбасі американська армія діяла б інакше, у збройних силах потрібно мати витримку. Про це в авторській програмі журналіста Христ...

Зірки говорять: Знаки зодіаку, які вважаються самими самотніми

середа, 28 жовтень 2020, 10:25

Лише деякі люди можуть похвалитися великою кількістю друзів або широким колом спілкування. Через свій характер або незвичайне мислення деяким складно знайти собі друзів. Астрологи виділили п'ять знаків Зодіаку, які вважаються самотніми, передають Патрі...