Мрії про династію: Лукашенко бачить на чолі Білорусі свого старшого сина й розраховує укласти угоду з Заходом щодо цього та зради Путіну, - політолог

Улюбленець-Коля занадто молодий та недосвідчений для диктаторських обов'язків

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко зацікавлений у збереженні посади глави держави якщо не за собою, то за 47-річним Віктором Лукашенком. Й сподівається дійти компромісу з країнами Заходу

Потрібний диктатору проєкт імовірної угоди Лукашенка із Заходом має конкретні обриси. Їх описав білоруський політолог Павло Усов в інтерв'ю для видання Malanka, що вийшло 21 травня 2023 року.

Як вважає Усов, у Мінську усвідомлюють неминучу поразку Росії у війні з Україною й те, що попереду нові мирні угоди.

"Він (Лукашенко - ред.) може спробувати виторгувати для себе в цих мирних угодах якусь безпекову позицію, наприклад, вивести війська (війська РФ - ред.) з Білорусі, не встановлювати ядерну зброю і залишити все як є, повернутися до статусу кво до 2022 року. І Захід на це піде. Тобто він (Захід - ред.) може прийняти таку угоду", - пояснив Павло Усов.

"Натомість Лукашенко може випустити політичних ув'язнених. І його чіпати не будуть", - додав політолог.

Й при цьому "Захід не вимагатиме політичної трансформації", зазначив Усов.

"Для нього (для Лукашенка - ред.) такий варіант мирних угод - абсолютно ідеальний", - наголосив Павло Усов.

При цьому наступним білоруським президентом Олександр Лукашенко, за даними Усова, бачить свого старшого сина Віктора Лукашенка.

Наталії Качановій, очільниці верхньої палати білоруського парламенту, яку останнім часом почали називати вірогідною наступницею Лукашенка, як заявив Усов, не довіряють силовики.

  • Згідно із публікаціями незалежної білоруської преси, Віктор Лукашенко є тіньовим куратором безпекового сектору влади у Республіці Білорусь.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Марина Данилюк-Ярмолаєва: Хто така Ганна Маляр, і чому її звільненню з Міноборони радіють воєнкори та пресофіцери

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:45

На своїй посаді куратора інформаційної політики МО "служниця" спромоглась швидко посваритися із військовими кореспондентами, які багато років висвітлюють події на фронті. Шість із семи заступників очільника Міноборони було звільнено. Одне прізвище засл...

Військовий експерт розповів, скільки ракет наразі залишилося в Росії

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:36

Російській армії є ще чим атакувати. Тому варто бути готовими до можливих ракетних ударів найближчим часом. Ворог нарощує виробництво ракет і накопичує їх на пізню осінь. Про це в коментарі сайту ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов. “І, до р...