"Мрійник року": Західне видання харкнуло в обличчя всім нам, - Лариса Волошина

"Оцей громадський "ги-ги-ги" з приводу номінації видання Politico українського президента на "мрійник року" мене дивує. Адже це не тільки про Зеленського. Це про нас", - пише публіцистка та громадський діяч Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Задайте собі питання: чому мрійник? Через сподівання, що західні спонсори не помітять корупцію? - Ні. Через надію, що українці переоберуть його на наступних виборах? - Ні. Через планування закінчення війни шляхом "переговорів з Путіним"? - От вже точно ні.

Тоді через яку таку мрію Politico назвав президента Зеленського "мрійником року"? А може, це саме та мрія про визволення України від російських окупантів? Може, мова про мрію перемогти Орду, остаточно поховати імперію, стати частиною європейської спільноти, мати гарантії безпеки від НАТО, або принаймні обіцяну партнерами зброю в повному обсязі і в узгоджені строки?

Так це ж наша спільна мрія. Наша! Кожного. І матері, що сподівається побачити живого сина з війни. І того, хто прямо зараз піднімається в атаку. І того, хто назавжди закриває очі, вдивляючись у синє українське небо. І того, хто прислуховується до канонади бою, перебуваючи на окупованій території і прикидуючи, що станеться раніше: звільнення чи окупанська катівня.

Хіба ви не розумієте, що західне видання харкнуло в обличчя всім нам, хто живе зараз лише мрією? Бо сподіватися на їхні обіцянки - дурна справа".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про це не можна мовчати! Влада пішла проти українців. РФ готує нову операцію. Чим все обернеться? - Снєгирьов

понеділок, 26 лютий 2024, 9:34

Політолог та військовий аналітик Дмитро Снєгирьов розкрив історичні аспекти Придністров’я. Снєгирьов детально розповів про те, як усе було насправді, що приховує історія, яка помилка влади стала фатальною і чому так відбулося. Крім цього він також відп...

"Або перехвилювався, або зовсім не володіє загальною ситуацією на фронті": Військовий-блогер про заяву верховного головнокомандувача Зеленського щодо втрат обох сторін

понеділок, 26 лютий 2024, 9:01

Популярний телеграм-канал ветерана "Айдару" Станіслава Бунятова '"Снайпер+" критично відірвався про заяву Зеленського щодо втрат українців та російських окупантів в ході двох років інтенсивної війни. . "З приводу слів президента про втрати. . Як я і ...