Російські окупанти настільки знищили село Степове, що їм нікуди було навіть встромляти свій прапор. Тому вони “символ освобождения” тримали в руках. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.
За його словами, раніше російські окупанти, доповідаючи про захоплення якогось населеного пункту, встромляли свій прапор у руїни та виставляли це, як перемогу. “Але в селі Степове вони перевершили себе - там не залишилося навіть руїн, на які можна було причепити ганчірочку. Тому му**ку довелося тримати її самому, гордо стоять посеред уламків. У них цілком серйозно це “визволенням” називається”, - сказав Денис Казанський.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...