МВФ та земля піджимають: Політтехнолог розповів, коли посваряться Володимир Олександрович з Ігором Валерійовичем

Президент Володимир Зеленський може припинити свою дружбу з олігархом Коломойським незабаром і по дуже дражливим для всіх приводам. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить політолог та політтехнолог Олександр Кочетков, зазначають Патріоти України.

"Це може статись, якщо Міжнародний валютний фонд поставить ультиматум: хочеш фінансової допомоги - Коломойський має залишити країну", - вважає експерт.

Ще один варіант, якщо Коломойський утне щось таке, що дуже серйозно зашкодить інтересам Зеленського, каже Олександр Кочетков.

"Президент піднімає на хоругви дві речі - мир і землю. Хоче ввійти у підручники з історії. Тому, наприклад, якщо Ігор Валерійович купить усіх "зелених" депутатів і накаже їм не голосувати за ринок землі, Володимир Олександрович може образитись. Та це малоймовірно", - додає політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Розмова на різних рівнях: Чим запам'ятався візит Зеленського до Варшави

четвер, 6 травень 2021, 7:10

Цьогорічне святкування річниці Конституції Речі Посполитої 3 травня 1791 року відбулося з незвичним, особливо як на часи пандемії, розмахом. Традиційні урочистості переросли в масштабний дипломатичний захід, участь у якому взяли президенти п'яти східно...

Нечувано: Ціна гречки стрімко зросте, українці платитимуть 80 грн за кг

четвер, 6 травень 2021, 6:50

В цьому році для зростання ціни на гречку є всі передумови, вважає виконавчий директор Міжнародної асоціації гречки. Вже до кінця поточного року гречка може вирости в ціні до 80 гривень за кілограм. Така нечувана ціна на цю крупу цілком реальна, кажуть...