Ми будемо вимушені захищати Сирського від Офісу президента. "Конфетно-букетний" період триває недовго, - волонтер Донік

"У мене для всіх "ідеалістів" і поціновувачів "простих рішень" погана новина. Немає зараз для України в цілому хороших і простих рішень для збереження незалежності. Усі рішення погані", - пише волонтер Роман Донік на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І без примусової мобілізації одним рекрутингом ми не закриємо потреби. І зі зброєю, БК, допомогою проблеми нікуди не ділися. Тому буде вибір між погано і дуже погано.

Але все одно життя держави залежить від ЗСУ напряму. Подобається це чи ні. І Сирський зараз – головнокомандувач ЗСУ.

Це не про прізвище і не про особистість. Це про посаду. Головнокомандувач Збройних сил України. Головний командувач усіх військових. Можна багато згадувати і пліток, і чуток, і плюсів, і мінусів. Але є факт.

І є такий самий факт, що "конфетно-букетний" період між міністром оборони і головнокомандувачем має стабільно недовгий період. Це завжди так відбувається.

І "конфетно-букетний" період між верховним [головнокомандувачем України, президентом] і головнокомандувачем [ЗСУ] – теж. Перші проблеми, перші невдачі, перші рішення, у яких військовий не зможе переконати цивільного, почнуть точити камінь. Це просто треба розуміти.

Саме тому я зараз акцентую увагу на ті фішки і ті маркери, які, можливо, прийдеться згадувати, коли ми будемо вимушені захищати Сирського від Офісу президента. Вибачте, але я впевнений, що це питання часу.

Дуже зручно "дружити" різним людям із різним світоглядом проти когось. Але дружба припиняється, коли відсутній той, проти кого дружили. Це так працює. І ніяк по-іншому.

На жаль, за два роки стало ясно, що ОП не вміє дружити проти росіян, натомість дуже любить дружити проти українців, які не лягли під політику партії. І далі буде ще гірше і гірше. Бо хороших рішень немає. Я просто нагадую, що Сирський зараз, по суті, і є ЗСУ.

Я маю надію, що помилки, які допускають цивільні піарники, розробляючи стратегію комунікації нового головкома, – це помилки, а не кількакрокова конструкція по руйнуванню довіри та підтримки ЗСУ. А те, що це зараз роблять цивільні люди з ОП, я не сумніваюся. Я дуже хочу, щоб це були недолугі помилки. І так, у будь-якому трактуванні я – за ЗСУ. Без прізвищ. Бо це єдине, що рятує й урятує Україну".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російські спецпризначенці самі забезпечили зброєю вбивць своїх співгромадян: Нападники на "Крокус Сіті Хол" стріляли по публіці із новітніх автоматів – ЗМІ

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:15

Нападники на підмосковний "Крокус Сіті Холл" стріляли по людях із нових штатних автоматів Збройних сил РФ. Про це йдеться у матеріалі видання "Важные истории". "Автомат АК-74, з якого нападники розстрілювали людей у «Крокусі» під Москвою, експортувався...

Зеленський готовий! Припинити удари по НПЗ росії в обмін на... Ця угода врятує Україну

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:05

Удари українських безпілотників по російських НПЗ виявилися більш дієвими, ніж захіні санкції. Але неочікувано для всіх на захист Росії виступили… США. Представники Штатів заявляють, нібито знищення російської нафтопереробної галузі негативно вплине на...