"Ми готові воювати, поставивши гроші на другий план (чого німці не роблять), а на першому плані у нас щось глибинне, з чим ми народилися. Так воювали наші пращури", - Олена Кудренко

"Зранку натрапила на шматочок відео з Лукашенко. Перед ним сидять його чиновники-військові, а він розповідає про українські методи ведення війни. Що українці діють малими групами проти великого російського війська, і це дає свої результати", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ті сидять з кам'яними кегебешними обличчями і мовчки слухають. Мені здалося, чи Лукашенко намагався їх навчити воювати на прикладі ЗСУ? Так сказати, на майбутнє. Взагалі цей діяч то фермерів вчить працювати, то військових - воювати.
А вони ж вчились разом з російськими "офіцерами". І вони всі тренувались на зборах ОДКБ. Зважаючи на таку навчальну базу, ці совкові чиновники чи генерали вже не навчаться. І не зрозуміють. Воювати, як українці, в них вже не вийде.
Ось що я думаю: чому хтось вміє співати, а хтось ні? Бо з гарним голосом, чи перспективами його розвитку треба народитися. З того, кому не дано - талановитого співака не вийде. Можна розкрутити і безголосого, але це буде не співак - це буде проект. Як росіяни - їм воювати не дано. Мародерити та вбивати цивільних - багато розуму не треба. Вони зблефували, розкрутили деякий міф, проект - "російська армія". Але ж чотири рази зводять переправу через Сіверський Донець - і чотири рази їх там б'ють. Чорнобаївка била вже, як пишуть, 19 разів. Дехто називає такий метод ведення бойових дій простим словом "дебілізм".
Ось українцям історично було дано воювати - і наші козаки вважалися крутими військовими. А деяким не пощастило, та ще й здибалися з московитами - ось і закам'яніли в них здатності мислити стратегічно.
Вони, ці білоруські військові, сидять, дивляться на Лукашенка, наче слухають - але чи чують...
***
Мені здається, що в нашу войовничу тусовку серед майже сусідів становляться азербайджанці, турки. Можливо навіть казахи, якщо би росіяни зачепили. Хоча, я не спец, це лише інтуїтивні роздуми. Нещодавно був чийсь допис про те, що Україна ще не встигла стати ледачою, як європейці (не мої слова), і щось в нас від варварів, в непоганому сенсі. Тому ми готові воювати, поставивши гроші на другий план (чого німці не роблять), а на першому плані у нас щось глибинне, з чим ми народилися. Так воювали наші пращури".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пересадка фундаменталистов на почву свобод и разномыслия - опасная вещь. Вот почему обращение Зеленского к Западу - ограничить въезд россиян – вполне своевременно", - блогер-одесит

четвер, 11 серпень 2022, 0:14

"Предсказания и прогнозы весьма относительны без оценки уровня фундаментализма в крови народов. Во времена большой неопределенности мы часто раскачиваемся на информационных волнах, поднимаясь то на гребень прекрасных надежд, то проваливаясь в пучину со...