
На початку російського наступу на Харківському напрямку вийшли з ладу термінали Starlink. Про це пише The Washington Post з посиланням на слова бійця 125-ї бригади територіальної оборони, передають Патріоти України.
Він каже, що українські військовослужбовці щодня використовували розвідувальні дрони для відстеження нарощування сил РФ по той бік кордону. Однак 10 травня бригада втратила всі відеодані через російські електронні перешкоди. Журналісти зазначають, що повне відключення пристроїв Starlink відбулося вперше за час повномасштабної війни.
"У певний момент ми залишилися абсолютно сліпими. Це була найбільша проблема - ми не бачили, як вони пересуваються, ми працювали тільки по радіо або через телефони, де вони ще працювали", - сказав 53-річний командир безпілотного підрозділу з позивним "Артист".
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...