Юрій Федоренко, командир 429-го окремого полку безпілотних систем "Ахіллес", зазначив, що за час проведення Курської операції Сили оборони України мали можливості добре вивчити місця базування ворога, передають Патріоти України.
"Щодо Білгородщини, то треба розуміти важливий аспект – доки тривала Курська операція, Сили оборони України отримали можливості у Харківській області додатково підготувати інженерно-фортифікаційні споруди, закріпитися і протягом цього часу дуже добре вивчити ворога. Зокрема, його розташування місць зберігання броньованої та легкоброньованої техніки, перебування особового складу, розміщення командних пунктів, точок запуску безпілотників та багато чого іншого, що не варто поки озвучувати на широкий загал", - зауважив командир полку безпілотних систем "Ахіллес".
За його словами, за результатом такої нашої роботи була налаштована система реактивного вогню, а це й ударні дрони, що дає можливості ефективно нищити ворожі військові цілі на території Білгородської області РФ. "На поточний момент все, що стосується просувань Сил оборони на тих чи інших напрямках, ці заяви мають бути озвучені виключно Генштабом ЗСУ, тому все решта - "туман війни". Станом на сьогодні маємо сказати, що у Білгородській області достатньо ефективно Сили оборони України дистанційно знищують законні військові цілі противника за рахунок вогневих засобів. Слід зазначити щодо Білгородщини, то ворог певну кількість своїх сил та засобів може вивільнити з Курщини, що так чи інакше позначиться на певних відтинках театру бойових дій. І тут Харківщина не є виключенням, тому українськими оборонцями вживаються певні заходи, щоб діяти передчасно", - прокоментував Юрій Федоренко.
Ведуча Ольга Фреймут в Україні була досить популярною, однак після переїзду до Лондона їй довелося все починати з нуля. В інтерв'ю Раміні Есхакзай вона розповіла, чому довго не могла знайти роботу, передають Патріоти України. За словами Фреймут, у Лонд...
"У Росії були два шанси вийти з нинішньої великої війни якщо не повною переможницею, то десь між позначками «перемога» і «часткова перемога» або «часткова перемога» і «нічия». Перший – наприкінці весни 2022 року, другий – наприкінці осені того ж року",...