"Ми побачимо дуже класний похорон": Відомий астролог розповів, коли Путін втратить владу

Влад Росс також передбачив крайню дату смерті російського диктатора, передають Патріоти України.

«Володимир путін буде ліквідований у 2022 році. Я завжди казав, що це його останній соляр у житті, я це бачив ще минулого року», — каже астролог Влад Росс. Астролог додав, що диктатор радше помре насильницькою смертю, а людина, котра його вб'є, вже оплачена.

«Місяці правління Путіна пораховані, залишилося зовсім недовго чекати. Просто кожен день його перебування на троні вбиває багато наших прекрасних воїнів ЗСУ. Дорогі друзі, ви просто божественні, ви класні захисники нашої Батьківщини. Чим швидше його скинуть із трону, тим швидше закінчиться війна», — прокоментував астролог.

Окрім того Влад Росс означив крайню дату смерті Путіна, якою він вважає 20 квітня 2023 року. Ця дата є дуже символічною та сильною, адже це день сонячного затемнення та день народження Гітлера:

«Гітлер 21 століття повинен до цієї дати приєднатися до Володимира Жириновського. Ми побачимо дуже класний похорон. І випити за це кожен українець просто зобов’язаний», — підсумував астролог.

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін все ще сподівається на блискучу перемогу: Росія готується до неминучого наступу і посилює військо на Донбасі – ISW

вівторок, 31 січень 2023, 7:07

В Інституті вивченні війни (ISW) вказують на те, що Росія, імовірно, задіяла ще не всі резерви, вона посилює військо на Донбасі, готуючись до наступу. Західні, українські та російські джерела продовжують вказувати на те, що Росія готується до неминучог...

"За словами Тищенка, він виконував у Таїланді завдання поставлене йому президентом", - Борислав Береза

понеділок, 30 січень 2023, 23:34

"Ось тепер усе зрозуміло! Але не зовсім. За словами Тищенка, він виконував у Таїланді завдання поставлене йому президентом "згідно з стратегією щодо впливу та розповсюдженню стосунків, надходження гуманітарної та військової допомоги із країн Азії". Це ...