Відомий український шеф-кухар і ресторатор Володимир Ярославський в інтерв'ю Раміні Есхакзай чесно розповів про стосунки з Ольгою Мартиновською, передають Патріоти України.
Він зізнався, що замислювався про те, чому їхня дружба не переросла в романтичні стосунки. «Ми дуже класні друзі. І я щасливий, що ми не переступили ту межу і не залізли в ліжко разом. Ми дуже близькі. Ми, коли їздили на вечері за кордоном, ми спали в одному ліжку. Ми можемо прокинутися в одному ліжку. Я можу її нормально поцілувати й обійняти. Але без якогось підтексту. Я думав, чому… Неодноразово. Хер його знає. Я уявляв, як би я жив», — зізнався він.
Ярославський також розповів про негативний досвід інтиму на роботі. «По роботі в мене був приклад, коли випадково щось сталося, і ми з дівчиною хотіли звільнитися просто того ж дня. Стався інтим, а потім усе пішло якось не так. Ми дружили добре в колективі. І я вирішив після цього ніколи на роботі не заводити жодних стосунків. І також щодо персоналу… Я дивлюся на людей, які на роботі заводять стосунки, з часом це недобре впливає. У моєму житті не спрацював інтим на роботі», — повідомив він.
Ярославський зізнався, що хотів би усиновити дитину. «Я ніколи не думав про стосунки, але я думав про дитину. Я б дуже хотів мати дитину. Можливо, не зараз, адже в мене не вистачає часу на себе і на моїх близьких, я не можу дати більшу частину часу дитині. Але я б хотів усиновити. Я розумію, що моє бажання мати дитину це бажання віддати досвід і любов комусь. У мене взагалі немає відчуття, що це має бути моя кров. Я розумію, що вже є хтось, хто потребує любові, а в мене є необхідність віддати цю любов. Я б хотів усиновити. Я розумію, що для цього потрібно дуже багато часу і, звісно, як мене вчив батько — сім'я для дитини має бути повноцінною», — розповів кулінар.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...