Ми вимагаємо від урядів світу визнати Путіна військовим злочинцем, а не лаптєорком та заср*нцем. Окрім зневаги до ворога, важливо мати самоповагу, - Віктор Трегубов

"Увага. Тут ви зараз мене лаяти будете. Побачив рішення Нацради, яка не рекомендує медіа називати росіян різними лайливими словами. І от чесно, хоча зазвичай є противником будь-яких регуляцій, саме тут зради не бачу", - пише журналіст та військовослужбовець Віктор Трегубов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"З двох причин:

- йдеться про медіа, а не про блогосферу,

- це рекомендації, а не директиви.

Щиро особисте: мене трішки заколлупало бачити в ЗМІ змішування публіцистичного стилю з базаром. Це на ФБ чи тим більше у твітері, абсолютно прийнятно називати ворога будь-якими словами. Відводьте душу, ми тут за цим.

Але коли в умовно "білих" медіа починається це "оркочмоні з раїсі!!!" - причому, яко прищ на сраці, прямо посеред тексту, написаного в стандартній публіцистичній манері - перепрошую, в цій ситуації погано виглядають не росіяни, а ті, хто так пише. Це все одно, що в знак зневаги до Путіна повісити його портрет на стінку і щогодини йому сраку показувати. Путін про це не дізнається, а у вас буде портрет Путіна на стінці і щогодини гола срака.

Ненавидіти ворога можна чистою мовою. Ненависть від цього не зменшується. Скоріш навпаки, кривляння знижує градус і додає відтінок несерйозності. Держава-окупант, російська агресія, російські військові злочини, геноцид українців - це сильні слова, повні зневаги та ненависті. "Лаптєорки пітуна" - це кривляння. Саме тому ми вимагаємо від урядів світу визнати Путіна військовим злочинцем, а не лаптєорком та засранцем. Окрім зневаги до ворога, важливо мати самоповагу".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пільговики у діамантах: Хто із заможних нардепів під час війни знімає житло за рахунок держави

середа, 12 червень 2024, 19:14

Пів сотні нардепів, що користувалися правом на компенсації протягом воєнних 2022–2024 років, одночасно декларували сотні тисяч у валюті готівкою, нові авто, прикраси з діамантами, одяг та аксесуари люксових брендів. Про це йдеться у статті руху «Чесно»...

Вона вже померла: В окупованому Криму на день Росії показали "Лебедине озеро" (відео)

середа, 12 червень 2024, 13:55

У Криму на день Росії, що відзначають у ворожій країні 12 червня, хакери атакували російське телебачення та підмінили трансляцію фрагментом з балету "Лебедине озеро" та цифрами з втратами РФ. Відео опублікували у Telegram-каналах, передають Патріоти Ук...