
"З двох причин:
- йдеться про медіа, а не про блогосферу,
- це рекомендації, а не директиви.
Щиро особисте: мене трішки заколлупало бачити в ЗМІ змішування публіцистичного стилю з базаром. Це на ФБ чи тим більше у твітері, абсолютно прийнятно називати ворога будь-якими словами. Відводьте душу, ми тут за цим.
Але коли в умовно "білих" медіа починається це "оркочмоні з раїсі!!!" - причому, яко прищ на сраці, прямо посеред тексту, написаного в стандартній публіцистичній манері - перепрошую, в цій ситуації погано виглядають не росіяни, а ті, хто так пише. Це все одно, що в знак зневаги до Путіна повісити його портрет на стінку і щогодини йому сраку показувати. Путін про це не дізнається, а у вас буде портрет Путіна на стінці і щогодини гола срака.
Ненавидіти ворога можна чистою мовою. Ненависть від цього не зменшується. Скоріш навпаки, кривляння знижує градус і додає відтінок несерйозності. Держава-окупант, російська агресія, російські військові злочини, геноцид українців - це сильні слова, повні зневаги та ненависті. "Лаптєорки пітуна" - це кривляння. Саме тому ми вимагаємо від урядів світу визнати Путіна військовим злочинцем, а не лаптєорком та засранцем. Окрім зневаги до ворога, важливо мати самоповагу".
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади вже палять машини ворога у глибокому тилу, котрий ще вчора був більш-менш безпечним для росіян. . Відео бойової роботи було оприлюднене 25 червня на каналі бригади...
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...