
Окремий батальйон К-2 зі складу 54-ї механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи стає 20 полком безпілотних систем К-2. Про це у зверненні повідомив комбат, підполковник Кирило Верес, передають Патріоти України.
«Ви часто запитуєте: «Пане Верес, коли розширення?» Відповідаємо – саме зараз! Наш загартований боями механізований батальйон перероджується у 20 полк безпілотних систем К-2. Ми кратно масштабуємось, саме тому нам потрібен ти!
Ми відкриваємо двері для всіх, хто бажає стати до наших лав. Робота для вас знайдеться як в тилу, так і на передовій. Від діловодів та інженерів до водіїв, саперів, та, звісно ж, операторів БПЛА різних типів», – заявив Кирило Верес.
«Ми довели, що достойні йти далі. І ми знаємо як захищати піхоту, бо самі були піхотою. Слова «збереження особового складу» для нас не протокольна фраза і не порожній звук, а місія, яку ми ставимо перед собою. Б’ємо ворога перед окопами та в тилу. Вдень та вночі», – запевнив Кирило Верес.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...