Миколаївщину повністю визволено від російських загарбників, - нардеп-кіборг Костенко з передової

У Миколаївській ОВА внесли корективи щодо повідомлення народного депутата і секретаря парламентського комітету з питань національної оборони та розвідки Романа Костенка про "повне звільнення" області.

Українські захисники повністю визволили Миколаївську область від російських окупантів на суходолі. Про це повідомив нардеп "Голосу", який боронить Південь, Роман Костенко,

Парламентар записав відео зі Снігурівки, яку визволили ЗСУ.

"Зараз проходить зачистка міста, наші хлопці беруть його повністю під контроль. Це останнє місто, яке утримувалось противником, яке відноситься до Миколаївської області. Тому можемо сказати, що Миколаївська область повністю звільнена. Наші сили оборони продовжують звільняти міста та селища Херсонської області", - сказав Костенко.

Разом з тим У Миколаївській ОВА заперечили повідомлення народного депутата і секретаря парламентського комітету з питань національної оборони та розвідки Романа Костенка про "повне звільнення" області від російських військ.

"Кінбурнська коса – це теж Миколаївська область і вона, на жаль, теж перебуває під окупацією. І наслідки цієї окупації цього заповідника будуть катастрофічними, на жаль. І на відновлення цього природного парку підуть, мабуть, десятиліття", – зазначив пресофіцер Миколаївської ОВА Дмитро Плетенчук.

Варто зазначити, щодо визволення всіх населених пунктів області, нардеп Костенко безумовно правий. Оскільки в зауваженні Плетенчука йдеться про заповідний анклав посеред моря, котрий суходолом сполучений з лівобережжям сусідньої Херсонської області.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Для окупантів буде сюрприз": У ЗСУ розповіли, чи вплине погода на використання танків Abrams

середа, 27 вересень 2023, 21:50

Українські захисники почнуть використовувати американські танки Abrams, коли прийде час і дозволятимуть тактичні умови, передають Патріоти України. "Поки що не будемо розкривати карти де саме І коли саме вони ввійдуть взаємодію з ворогом. Нехай це для ...

Підстав для скандалу через ветерана дивізії Галичина у парламенті Канади немає – В'ятрович

середа, 27 вересень 2023, 21:29

Український історик та народний депутат від Європейської солідарності Володимир В’ятрович в інтерв'ю назвав звинувачення на адресу дивізії Ваффен-СС Галичина та її ветерана Ярослава Гуньки "інформаційним баяном", безпідставно створеним радянською і під...