
У тимчасово окупованому Сімферополі дві диверсантки нібито отруїли десятки окупантів. Вони пригостили отруєними алкоголем та їжею російських солдатів в одній із військових частин, внаслідок чого 24 військових РФ загинули, ще 11 – потрапили до лікарні. Про інцидент повідомив пропагандистський Telegram-канал "Кремлівська табакерка", з посиланням на джерела, передають Патріоти України.
Так, за даними пропагандистів, на КПП військової частини нібито прийшли "дві милі дівчини", які представилися місцевими мешканками. Вони принесли сім пляшок горілки та закуску: рибу, ковбасу, хліб, сир. Охороні сказали, що хочуть віддячити "пацанам".
"Хлопці горілку та їжу взяли, випили з товаришами по службі, поїли. І багато хто отруївся", - розповіло джерело пропагандистів.
В алкоголі та їжі нібито знайшли "величезні дози миш'яку", а в одній з пляшок – стрихнін – дуже сильну отруту, токсин дерева чилібуха, який використовують як пестицид для знищення гризунів.
Від такого "частування" померли 24 військових РФ, ще 11 – госпіталізовані. "Злочинниць виявити не вдалося. Триває слідство. Правоохоронці з'ясовують, чи пов'язані вбивці з диверсантами з Мелітополя, які нещодавно отруїли кількох офіцерів ФСБ", – пишуть ЗМП.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...