
Російська армія в місті Шебекіно (Бєлгородська область) у спробі погасити протести повстанців пішла на безумство та застосувала зброю ТОС-1А "Солнцепьок". Йдеться про важку вогнеметну систему, яку ворог застосував у районі, де живуть цивільні особи, без попередньої евакуації населення. Ситуацію прокоментував військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
За його словами, ця зброя за своєю дією нагадує СОУ (самохідну вогневу установку), проте ТОС-1А "Солнцепьок" має куди більший за площею коефіцієнт ураження та фактично є "знищувальною" зброєю для російського населення.
При цьому Коваленко зазначив, що використовувати ТОС-1А в тій бойовій ситуації, яка склалася в Шебекіно, дурість - в умовах повномасштабних дій ця система занадто вразлива та немобільна. "Безумовно, значення ТОС-1А критично переоцінено в умовах повномасштабних бойових дій, де вона вразлива, вельми не мобільна ціль. Але в тиловому Шебекіно, де не була проведена евакуація? Російська злочинна влада готова і справді випалювати власне населення...",- вказав Коваленко.
Він зазначив, що той, хто віддавав наказ застосувати відповідну системи в цивільному районі справжній маніяк: "Не знаю, що стоїть за наказом застосовувати в Шебекіно ТОС-1А "Солнцепьок", але він, або профнепридатний ідіот, або маніяк. Просто маніяк", - зазначив Коваленко.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...