
Російська армія в місті Шебекіно (Бєлгородська область) у спробі погасити протести повстанців пішла на безумство та застосувала зброю ТОС-1А "Солнцепьок". Йдеться про важку вогнеметну систему, яку ворог застосував у районі, де живуть цивільні особи, без попередньої евакуації населення. Ситуацію прокоментував військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
За його словами, ця зброя за своєю дією нагадує СОУ (самохідну вогневу установку), проте ТОС-1А "Солнцепьок" має куди більший за площею коефіцієнт ураження та фактично є "знищувальною" зброєю для російського населення.
При цьому Коваленко зазначив, що використовувати ТОС-1А в тій бойовій ситуації, яка склалася в Шебекіно, дурість - в умовах повномасштабних дій ця система занадто вразлива та немобільна. "Безумовно, значення ТОС-1А критично переоцінено в умовах повномасштабних бойових дій, де вона вразлива, вельми не мобільна ціль. Але в тиловому Шебекіно, де не була проведена евакуація? Російська злочинна влада готова і справді випалювати власне населення...",- вказав Коваленко.
Він зазначив, що той, хто віддавав наказ застосувати відповідну системи в цивільному районі справжній маніяк: "Не знаю, що стоїть за наказом застосовувати в Шебекіно ТОС-1А "Солнцепьок", але він, або профнепридатний ідіот, або маніяк. Просто маніяк", - зазначив Коваленко.
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...