
"Немає людини - немає проблеми", - сказав колись улюблений історичний персонаж росіян і особисто Путіна товариш Сталін. Ідея вождя дещо несподіваним бумерангом повернулася на історичну батьківщину", - пише український дипломат Сергій Борщевський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Сьогодні стало відомо, що МЗС Польщі звільнило всіх співробітників - випускників Московського державного інституту міжнародних відносин. Причому звільнило ще два місяці тому. Про всяк випадок. Бо ж "немає людини - немає проблеми."
Адже, за словами міністра закордонних справ Польщі Збігнєва Рау, "МДІМО було інвестицією в роботу російського імперіалізму та частиною радянської м'якої сили". А ще міністр зазначив, що таким чином вдалося "закрити дуже важливий процес, що є частиною декомунізації в широкому сенсі".
Розумію, що під роздачу могли потрапити і люди, які не зганьбили себе співпрацею з російськими/радянськими спецслужбами.
Але розумію і тих, хто ухвалював рішення мінімізувати в такий спосіб можливі ризики, адже Росія є Росія. А ще щиро захоплююсь креативом цих людей. Оце так декомунізація! Авгієві стайні чистити непросто, але необхідно".
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...