"МЗС Польщі звільнило всіх співробітників - випускників Московського державного інституту міжнародних відносин. Про всяк випадок", - український дипломат

"Немає людини - немає проблеми", - сказав колись улюблений історичний персонаж росіян і особисто Путіна товариш Сталін. Ідея вождя дещо несподіваним бумерангом повернулася на історичну батьківщину", - пише український дипломат Сергій Борщевський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Сьогодні стало відомо, що МЗС Польщі звільнило всіх співробітників - випускників Московського державного інституту міжнародних відносин. Причому звільнило ще два місяці тому. Про всяк випадок. Бо ж "немає людини - немає проблеми."

Адже, за словами міністра закордонних справ Польщі Збігнєва Рау, "МДІМО було інвестицією в роботу російського імперіалізму та частиною радянської м'якої сили". А ще міністр зазначив, що таким чином вдалося "закрити дуже важливий процес, що є частиною декомунізації в широкому сенсі".

Розумію, що під роздачу могли потрапити і люди, які не зганьбили себе співпрацею з російськими/радянськими спецслужбами.

Але розумію і тих, хто ухвалював рішення мінімізувати в такий спосіб можливі ризики, адже Росія є Росія. А ще щиро захоплююсь креативом цих людей. Оце так декомунізація! Авгієві стайні чистити непросто, але необхідно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 27 червня: Що українці спрадавна робили цього дня, аби захистити домівку та свої родини

субота, 27 червень 2026, 7:09

27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...