
За його словами, станом на цей день не можна сказати, що залізниця перейшла під контроль українських військ, але й росіяни її також не контролюють. "У районі залізниці точаться важкі бої. Тут розгортаються ключові події. Не можна сказати, що зараз вона повністю наша або їх. Тривають інтенсивні бойові дії", – сказав Євлаш.
Він також розповів, що на північному фланзі Бахмута окупанти намагаються контрнаступати і тим самим зупинити наступ ЗСУ. А на південному фланзі ворог штурмує, щоби відбити втрачені позиції. Там російська армія зібрала потужне угруповання близько 10 тисяч окупантів.
Євлаш додав, що зараз не схоже, що росіяни збираються здавати місто та відступати. Ворог підступний і розслаблятися й недооцінювати його не можна. Воїни української армії готові до будь-яких витівок загарбників.
Раніше Євлаш сказав, що російські війська хапаються за позиції на північному фланзі від Бахмута. Окупанти усвідомлюють, що просування українських воїнів на цьому напрямку створить для них реальне півоточення.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...