
За його словами, станом на цей день не можна сказати, що залізниця перейшла під контроль українських військ, але й росіяни її також не контролюють. "У районі залізниці точаться важкі бої. Тут розгортаються ключові події. Не можна сказати, що зараз вона повністю наша або їх. Тривають інтенсивні бойові дії", – сказав Євлаш.
Він також розповів, що на північному фланзі Бахмута окупанти намагаються контрнаступати і тим самим зупинити наступ ЗСУ. А на південному фланзі ворог штурмує, щоби відбити втрачені позиції. Там російська армія зібрала потужне угруповання близько 10 тисяч окупантів.
Євлаш додав, що зараз не схоже, що росіяни збираються здавати місто та відступати. Ворог підступний і розслаблятися й недооцінювати його не можна. Воїни української армії готові до будь-яких витівок загарбників.
Раніше Євлаш сказав, що російські війська хапаються за позиції на північному фланзі від Бахмута. Окупанти усвідомлюють, що просування українських воїнів на цьому напрямку створить для них реальне півоточення.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...