
За його словами, станом на цей день не можна сказати, що залізниця перейшла під контроль українських військ, але й росіяни її також не контролюють. "У районі залізниці точаться важкі бої. Тут розгортаються ключові події. Не можна сказати, що зараз вона повністю наша або їх. Тривають інтенсивні бойові дії", – сказав Євлаш.
Він також розповів, що на північному фланзі Бахмута окупанти намагаються контрнаступати і тим самим зупинити наступ ЗСУ. А на південному фланзі ворог штурмує, щоби відбити втрачені позиції. Там російська армія зібрала потужне угруповання близько 10 тисяч окупантів.
Євлаш додав, що зараз не схоже, що росіяни збираються здавати місто та відступати. Ворог підступний і розслаблятися й недооцінювати його не можна. Воїни української армії готові до будь-яких витівок загарбників.
Раніше Євлаш сказав, що російські війська хапаються за позиції на північному фланзі від Бахмута. Окупанти усвідомлюють, що просування українських воїнів на цьому напрямку створить для них реальне півоточення.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...