
За його словами, станом на цей день не можна сказати, що залізниця перейшла під контроль українських військ, але й росіяни її також не контролюють. "У районі залізниці точаться важкі бої. Тут розгортаються ключові події. Не можна сказати, що зараз вона повністю наша або їх. Тривають інтенсивні бойові дії", – сказав Євлаш.
Він також розповів, що на північному фланзі Бахмута окупанти намагаються контрнаступати і тим самим зупинити наступ ЗСУ. А на південному фланзі ворог штурмує, щоби відбити втрачені позиції. Там російська армія зібрала потужне угруповання близько 10 тисяч окупантів.
Євлаш додав, що зараз не схоже, що росіяни збираються здавати місто та відступати. Ворог підступний і розслаблятися й недооцінювати його не можна. Воїни української армії готові до будь-яких витівок загарбників.
Раніше Євлаш сказав, що російські війська хапаються за позиції на північному фланзі від Бахмута. Окупанти усвідомлюють, що просування українських воїнів на цьому напрямку створить для них реальне півоточення.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...