
Заступник командира 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ Родіон Кудряшов розповів, що на Бахмутському напрямку через великі втрати підрозділу "Шторм Z" окупанти проводять ротацію особового складу. Про це він повідомив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Бахмутський напрямок. В зоні відповідальності 3 окремої штурмової бригади сконцентровано чимало "елітних" родів військ РФ. Зокрема, регулярні війська РФ, підрозділ "Ахмат" та "Еспаньйол", який складається з футбольних фанатів та націоналістів РФ. Саме ці підрозділи змінили попередні, в тому числі підрозділи "Шторм Z". Підрозділи окупантів "Шторм Z" формально вже закінчилась на Бахмутському напрямку. Закінчились через гарну роботу Сил оборони", - розповів Кудряшов.
Майор ЗСУ додав, що окупанти намагаються проводити контратаки, але їхні дії безрезультатні "Противник продовжує намагатись проводити контратаки, штурмові дії в нашому напрямку. Зокрема, в районі Курдюмівки, Андріївки та Кліщіївки. Таким чином вони намагаються поліпшити своє тактичне положення. Проте їхні дії були не успішними. Було знищено до одного взводу окупантів та два новітні танки РФ Т-90 "Прорив", - додав він.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...