
В окупованому Криму між Феодосією і Керчю раніше було велике озеро Генеральське з прісною водою, яке ще називають "піщанкою". Зараз на його місці немає і слідів від води, а на дні ростуть дерева. Про це йдеться в Instagram-акаунті InstadronCrimea, в якому також опублікували плачевні фотографії висохлого озера, передають Патріоти України.

Це озеро було природним, а не штучним. В околицях розташовується кілька садових кооперативів. При цьому в оголошеннях 2014-15 років, які збереглися в інтернеті, багато людей хвалилися тим, що поряд з ними знаходиться велике прісне озеро.


"Зараз в оголошеннях це вже не пишуть... Дуже сподіваюся, що дощі, які тривають кілька днів по Криму, хоч якось допоможуть вирішити проблему прісної води в Криму", - написав автор посту.


Користувачі мережі також прокоментували це:
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...