
В окупованому Криму між Феодосією і Керчю раніше було велике озеро Генеральське з прісною водою, яке ще називають "піщанкою". Зараз на його місці немає і слідів від води, а на дні ростуть дерева. Про це йдеться в Instagram-акаунті InstadronCrimea, в якому також опублікували плачевні фотографії висохлого озера, передають Патріоти України.

Це озеро було природним, а не штучним. В околицях розташовується кілька садових кооперативів. При цьому в оголошеннях 2014-15 років, які збереглися в інтернеті, багато людей хвалилися тим, що поряд з ними знаходиться велике прісне озеро.


"Зараз в оголошеннях це вже не пишуть... Дуже сподіваюся, що дощі, які тривають кілька днів по Криму, хоч якось допоможуть вирішити проблему прісної води в Криму", - написав автор посту.


Користувачі мережі також прокоментували це:
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...