
"Здається, на Європу чекає нове цікаве змагання: хто відхопить собі право на історичний трибунал над Росією. Київ - це добре, але якщо виносити питання на ширшу арену, то це має бути якесь місто в країні НАТО. От, президент Латвії впевнений, що Ризький трибунал звучатиме так само вагомо, як Нюрнберзький", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Гадаю, найближчим часом, оскільки Єврокомісія вже підтримала створення трибуналу, почнеться дискусія "в кого трибунал виглядатиме потужніше і суворіше". Офіційна кремлівська пропаганда вже просто цитує заяви і навіть не пробує коментувати. Тобто, в Кремлі вже змирились, що трибунал буде, і поразка буде, і нічим хорошим ні для кого з тих, хто підтримував війну і вбивства українців, руйнування України, це не скінчиться".
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...