
"Здається, на Європу чекає нове цікаве змагання: хто відхопить собі право на історичний трибунал над Росією. Київ - це добре, але якщо виносити питання на ширшу арену, то це має бути якесь місто в країні НАТО. От, президент Латвії впевнений, що Ризький трибунал звучатиме так само вагомо, як Нюрнберзький", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Гадаю, найближчим часом, оскільки Єврокомісія вже підтримала створення трибуналу, почнеться дискусія "в кого трибунал виглядатиме потужніше і суворіше". Офіційна кремлівська пропаганда вже просто цитує заяви і навіть не пробує коментувати. Тобто, в Кремлі вже змирились, що трибунал буде, і поразка буде, і нічим хорошим ні для кого з тих, хто підтримував війну і вбивства українців, руйнування України, це не скінчиться".
Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...