На Херсонщині ЗСУ звільнили знамениті Дудчани

Безмежну підтримку Україні даного села підтвердив комісар Херсона спермоусов, а також той факт, що туди вже поїхала гуманітарка і про це пишуть в соцмережах, вказує ресурс Діпстей, публікуючи відповідну мапу.

Раніше повідомлялось, що окупанти намагаючись відірватись від переслідування визволителів України, підірвали дамбу з мостом водосховища на притоці Дніпра. Однак це їм особливо не допомогло, високомобільним частинам ЗСУ для продовження наступу на Берислав довелося зробити невеликий гак в об'їзд Дудчан, приблизно 5 км.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Хіба ж можна так лякати росіян - що США тепер в будь-якому випадку тупо розкатає Росію на купку трісок, бо в них "депресія", - Голобуцький (відео)

понеділок, 20 березень 2023, 23:15

"Падение банков означает только одно – вероятность крупномасштабной войны резко возросла. Поскольку США другого варианта выхода из депрессии, которая им грозит в результате этого кризиса, кроме как раскручивания крупномасштабной войны, в которой они мо...

"Разница между украинцами и россиянами огромна и находится на уровне базовых ценностей", - Борислав Береза

понеділок, 20 березень 2023, 23:00

"Свободолюбивые находят самореализацию в покорении новых высот личностного роста и в создании материальных или интеллектуальных ценностей. Именно в создании, а не в воровстве чужого. Мы разные. У нас иные ценности, мы ценим свободу, а не покорность. . ...