
У Білорусі будують нове військове містечко неподалік кордону з Україною, раніше на цьому місці були дитячі табори, донедавна – клуб лазертагу. Про це повідомляє Telegram-канал моніторингової групи «Беларускі Гаюн», передають Патріоти України.
За інформацією джерела, військове містечко Південного оперативного командування буде побудоване на базі п'ятьох занедбаних дитячих таборів («Чайка», «Вогник», «Галактика», «Ливарник» та «Лісова галявина»). Об'єкт буде розташований в урочищі біля села Нова Буда Гомельського району, неподалік кордону з Україною.
Дослідники визначили, що в районі колишнього дитячого табору «Галактика» розташований клуб активного відпочинку «Корсар». Тут можна зіграти у лазертаг, пейнтбол і т.ін.
У листопаді ігровий клуб повідомив про зміну ігрового майданчика. Нібито відбувається «повне перезавантаження». Причини вони не розголошують. «Зміна майданчика щодо ігор клубом «Корсар» може бути пов'язана з будівництвом військового містечка. Відповідно наша інформація про місце будівництва отримала ще одне підтвердження», – пише «Гаюн».

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...