
Після штурму особовий склад окупаційного підрозділу нараховує трохи більше 200 бійців. Росіяни поскаржилися, що їх знову використають, як відволікаючий маневр, і знову будуть втрати.
На одній з ділянок фронту в Україні під час штурму армія РФ втратила дві сотні солдатів. Про це повідомляють в російському телеграм-каналі "Филолог в засаде".
"Тільки на моїх очах, тільки за два дні і тільки на південному фланзі поклали 200 необстріляних мужиків, тиждень у частині, тиждень на полігоні і вперед, на неподавлені вогневі точки. І ніхто за це не відповів. Більше скажу, наш пошарпаний полк, в якому активних штиків залишилося 250, знову піде на штурм", — йдеться в повідомленні.
Окупанти поскаржилися, що їх знову використають, як відволікаючий маневр, і знову будуть втрати.
Вони пожалілися на слабку підготовку і відправку на фронт після тижня на полігоні, відсутність практики напрацювання групового злагодження, професійну деградацію, незадовільну організацію бойової роботи, надлишкові та невиправдані втрати через сумнівні тактичні рішення та безвідповідальне ставлення командування.
Зазначимо, що телеграм-канал "Филолог в засаде" веде російський інструктор бойових загонів "Шторм Z", військкор Святослав Голіков.
Нагадаємо, що Сили оборони України за тиждень з 20 по 26 травня знищили 17 батальйонів особового складу окупантів та три літаки. Загалом в Україні з лютого 2022 року загинули та отримали поранення близько 502 340 окупантів.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...