
Російські військові залишають тимчасові місця базування та «ховаються» на окупованій території Херсонської області. Про це пише підпільний рух «Атеш».
Зазначається, що російські загарбники відмовляються виконувати бойові завдання та самовільно залишають місця тимчасової дислокації. Про це партизанам стало відомо з офіційних доповідей, які надходили до угруповання ЗС Росії «Дніпро».
Деяких росіян, які офіційно проходять як СЗЧ (такий, що самовільно залишив частину), пізніше виявляли на окупованій території в Херсонській області.
Партизани зауважують, що до Новоолексіївки прибуває велика кількість окупантів, які розміщуються в покинутих будинках.
«Ці військові розміщуються у вільних покинутих будинках. Більшість із них мають множинні татуювання на тілі. Місцеве населення вважає, що це люди, які раніше перебували у місцях позбавлення волі», – йдеться у повідомленні.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...