
Російські військові залишають тимчасові місця базування та «ховаються» на окупованій території Херсонської області. Про це пише підпільний рух «Атеш».
Зазначається, що російські загарбники відмовляються виконувати бойові завдання та самовільно залишають місця тимчасової дислокації. Про це партизанам стало відомо з офіційних доповідей, які надходили до угруповання ЗС Росії «Дніпро».
Деяких росіян, які офіційно проходять як СЗЧ (такий, що самовільно залишив частину), пізніше виявляли на окупованій території в Херсонській області.
Партизани зауважують, що до Новоолексіївки прибуває велика кількість окупантів, які розміщуються в покинутих будинках.
«Ці військові розміщуються у вільних покинутих будинках. Більшість із них мають множинні татуювання на тілі. Місцеве населення вважає, що це люди, які раніше перебували у місцях позбавлення волі», – йдеться у повідомленні.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...