Якби на Сергія Шефіра не скоїли замах у 2021 році, то на плівках НАБУ ми могли б почути саме про нього, а не про Тимура Міндіча. Таку думку висловила, журналіста заступниця голови Громадської антикорупційної ради при Міноборони Тетяна Ніколаєнко, передають Патріоти України.
"Якщо Коломойський називає Міндіча "стрілочником", то варто запитати чому ж він так довго його тримав біля себе і для чого він йому був потрібен. Міндіч їздив з Коломойським ще 2019 році так точно. Тому зараз Ігор Валерійович з лавки суду може багато чого нам цікавого розповісти, це зайде як шикарні анекдоти. Втім, такі самі питання щодо всіх цих корупційних схем можна ставити не тільки Володимиру Зеленському, а й Ігорю Коломойському", - розповіла Ніколаєнко.
Журналістка наголосила, що у кожного президента України були люди в оточенні, які забезпечували їм комфорт. Втім, потім все це перетворюється у великі корупційні кризи. "Такі люди як Міндіч потрапляють до оточення влади, так як до всіх інших президентів. Ці люди люблять тих, хто забезпечує їхній комфорт, а потім це все перетворюється у великі корупційні кризи. Так було з Жванією при Ющенку, так стається з Міндічем при Зеленському. До 2021 року, коли стався замах на Шефіра, цими всіма питання опікувався саме Шефір. Ймовірно, якби у Шефіра не спробували стріляти, то на плівках НАБУ ми б почули саме про нього, а не про Міндіча. Так, як ми чуємо про Шефіра на допитах по справі приватизації Одеського припортового заводу. Втім, оскільки Шефір відійшов від справ, він рекомендував на своє місце саме Міндіча. Для чого були потрібні люди, які потайки займаються сільським господарством й енергетикою і ще й лізуть в оборону, потрібно запитувати вже в НАБУ", - резюмувала вона.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...