
На зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним диктатор Олександр Лукашенко вперше отримав ультиматум. Після цього почалася ескалація і нагнітання військової обстановки з боку Білорусі. Такою думкою поділився журналіст і політичний аналітик з РБ Ігор Ільяш в розмові з Радіо НВ, передають Патріоти України.
"Я думаю, що він вперше отримав ультиматум. Не можна сказати, що ця ескалація була якоюсь несподіванкою, тому що після того, як курс на ескалацію взяв Кремль — я маю на увазі рішення про проведення мобілізації та офіційну анексію окупованих територій України, — було зрозуміло, що при такому підвищенні ставок пасивна роль Лукашенка в цьому конфлікті Путіна вже не буде задовольняти", — заявив Ільяш.
За словами журналіста, за підсумками зустрічі у Лукашенка залишилися два варіанти: або значно дистанціюватися від Путіна, або прийняти умови російського президента. Судячи з усього, білоруський узурпатор обрав друге.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...