
На зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним диктатор Олександр Лукашенко вперше отримав ультиматум. Після цього почалася ескалація і нагнітання військової обстановки з боку Білорусі. Такою думкою поділився журналіст і політичний аналітик з РБ Ігор Ільяш в розмові з Радіо НВ, передають Патріоти України.
"Я думаю, що він вперше отримав ультиматум. Не можна сказати, що ця ескалація була якоюсь несподіванкою, тому що після того, як курс на ескалацію взяв Кремль — я маю на увазі рішення про проведення мобілізації та офіційну анексію окупованих територій України, — було зрозуміло, що при такому підвищенні ставок пасивна роль Лукашенка в цьому конфлікті Путіна вже не буде задовольняти", — заявив Ільяш.
За словами журналіста, за підсумками зустрічі у Лукашенка залишилися два варіанти: або значно дистанціюватися від Путіна, або прийняти умови російського президента. Судячи з усього, білоруський узурпатор обрав друге.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...