
У Росії назвали героями тих, хто не здається в полон українській армії та сказали, що суїцид — правильне рішення. Про це 11 квітня повідомили в Telegram-каналі Бутусов Плюс. Таку тему обговорювали в ефірі програми «Соловйов Live», передають Патріоти України.
У рамках кампанії з пропаганди самогубств серед російських військових було задіяно Сергія Карнаухова, одного з ключових пропагандистів у мережі Соловйова, який і раніше публічно закликав солдатів до суїциду. Карнаухов виступив із твердженням, що самогубство на полі бою не вважається гріхом і тому не забороняється церквою.
Крім того, тіктокер з позивним Аїд, який належить до підрозділу «Ахмат», розповів, що у їхньому середовищі здаватися в полон не прийнято, і кожен обирає смерть, оскільки полон розцінюється як злочин. «Просто вражаюче! Перший канал телебачення Росії відкрито закликає російських військовослужбовців „не чекати дрон“, а кінчати життя самогубством самим! Вбивайте себе самі, це не страшно і навіть корисно, зомбує російських солдатів телевізор», — йдеться в дописі.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...