"На порозі нова хвиля мобілізації": Арестович розповів, навіщо Путіну знадобилася зустріч з "матерями мобілізованих"

Зустріч президента Росії Володимира Путіна з "матерями мобілізованих" – це сигнал великих проблем з мобілізацією та може означати нову хвилю призову. Таку думку радник Офісу президента Олексій Арестович висловив російському опозиціонеру, юристу Марку Фейгіну, передають Патріоти України.

"Це бажання говорити від імені народу в цьому випадку торкнулося проблем мобілізації. Це означає, що сигнал про неблагополучність мобілізації і неблагополучність того, що відбувається з мобілізованими, досягли такого рівня в Кремлі, що їх неможливо ігнорувати, і вийшов їх вирішувати особисто великий вождь. Тому що до цього він міг відбріхуватися і звалити все на Міністерство оборони", – пояснив Арестович.

"Якщо знадобився вождь, значить сигнали вкрай неблагополучні. Крім того, це може означати, що на порозі нова хвиля мобілізації, і треба показати, що з попередньою все добре", – зауважив радник ОП.

Нагадаємо, напередодні Путін зустрівся з групою нібито матерів мобілізованих. Серед 17 запрошених жінок були прокремлівські функціонерки та активістки. Одній із таких матерів, яка втратила сина у війні, російський диктатор сказав: "Ваш син жив. І його мета досягнута. Це означає, що він із життя не дарма пішов".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся", - блогер-одесит

неділя, 29 січень 2023, 0:35

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся. И немалые. Это на Западе чиновники горят на мелочах, покидая высокие посты из-за искушения в пределах от 20 до 50 тысяч евро. У нас же, если попался на взятке или откате, то не меньше, че...